Moja druga skóra

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Admin

Czytano: 549 razy | Kategoria: Kobiety | Ilość słów: 304 | Data: 19.06.12 | 0 komentarzyCzłowiek żyjąc w społeczeństwie jest poniekąd zobligowany do tego by codziennie nosić ubranie. Jest to logiczne i wynikające z naszego rozwoju socjalnego.


Czasami jednak odzież, którą przychodzi nam nosić nie spełnia w stu procentach naszych wymagań. Często tyczy się to przede wszystkim bielizny. Niedokładnie kryjąca niedoskonałości, wpijająca się w ciało czy pozostawiająca nieestetyczne odkształcenia w naszej skórze.

Bywa to naprawdę dużym dyskomfortem w codziennym używaniu. Aby temu zapobiegać firmy bieliźniarskie z całego świata udoskonaliły swoją technologię, która w chwili obecnej pozwala na produkowanie czegoś takiego jak bielizna bezszwowa. Jak sama nazwa mówi nie posiada ona szwów, więc automatycznie znika problem odciskających miejsc. Bielizna tego typu musi doskonale przylegać, a w związku z tym najczęściej pozwala bez najmniejszego problemu zatuszować nadmiar kochanego ciałka tu i ówdzie. Charakteryzuje się ona większym zabudowaniem niż standardowe produkty, ale to tylko ułatwia wysmuklanie sylwetki.

Produkowana jest z materiałów, które są elastyczne i bez problemu poddają się każdemu ruchowi. Odpowiednie wykonanie uniemożliwia przewianie miejsc intymnych co często jest powodem niekończących się infekcji. Specyficzne właściwości materiału pozwalają na wchłanianie potu i wyciąganie go na zewnątrz, więc nie grozi nam przegrzanie. Nierzadko producenci stosują dodatkowe ulepszenia takie jak zastosowanie specjalnych technologii, które sprawiają, że materiał jest zawsze świeży. Powleka się je także preparatami, które zapobiegają infekcją bakteryjnym czy grzybiczym.

Wszystkie te cechy sprawiają, że użytkowanie takiej bielizny jest niesamowicie przyjemne i wygodne. W chwili obecnej relatywnie koszty zakupu takich artykułów są niskie, więc zaopatrzenie się w nowy komplet nie będzie rujnował naszego budżetu. Wielość rozmiarów czy produktów wytwarzanych w technologii bezszwowej jest tak wielki, że nawet najbardziej wybredna osoba znajdzie coś dla siebie, co bez pudła przypadnie jej do gustu.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.