Niebanalne fryzury intymne

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: maz

Czytano: 1279 razy | Kategoria: Kobiety | Ilość słów: 290 | Data: 16.07.13 | 0 komentarzyCzasy, gdy spod kobiecej bielizny wystawały bujne czupryny na szczęście mamy już dawno za sobą. Dziś depilacja całego ciała, także miejsc intymnych, to podstawa higieny. Niewydepilowane pachy, nogi czy bikini budzą zniesmaczenie i są pielęgnacyjnym ‘ fo pa’.


rys2.jpgDepilacja nie musi być nieprzyjemna


Podobnie jak depilacja nóg, tak i depilacja intymna jest bardzo indywidualną sprawą, a dobór metody usuwania owłosienia uzależniony jest od grubości, gęstości i koloru włosów oraz rodzaju skóry. W wyborze metody depilacji istotna też jest odporność na ból. Niektóre panie regularnie poddają się dość nieprzyjemnemu usuwaniu włosków woskiem , pastą cukrową lub używają tradycyjnego depilatora. Inne nie są w stanie znieść dyskomforu towarzyszącego wyrywaniu włosów wraz z cebulkami w związku z czym wybierają kremy depilujące lub golą się zwykłymi maszynkami. Coraz popularniejsze stają się także depilatory laserowe, które stanowią świetną alternatywę dla zabiegu laserowego przeprowadzanego w salonie kosmetycznym.

Depilacja miejsc intymnych


Polki najczęściej decydują się na jedną z trzech fryzur intymnych:

  • depilację brazylijską - włoski usuwane są z wzgórka łonowego (do określonego kształtu np. cienkiego paska) ), warg sromowych oraz z pomiędzy pośladków
  • depilację francuską - włoski usuwane są tylko z linii bikini oraz pachwin
  • depilację hollywoodzką – usuwane jest całe owłosienie intymne

Choć dla wielu kobiet depilacja miejsc intymnych stanowi podstawę pielęgnacji to nie należy zapominać, że podczas zabiegu może dojść do podrażnień okolic bikini lub uczulenia na krem, wosk czy piankę. W takich przypadkach należy zmienić metodę depilacji, a przed kolejnym usuwaniem zbędnego owłosienia poczekać aż ewentualne zmiany skórne całkowicie się wygoją.

Gładkie kobiece ciało z całą pewnością stanowi niezwykle skuteczny wabik na mężczyzn.  Wydepilowana i odpowiednio nawilżona skóra pięknie się prezentuje i sprawaia, że na jej widok nie jesten pan zupełnie traci głowę.

 Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.