O programie „Top Model. Zostań Modelką”

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: topmodel

Czytano: 422 razy | Kategoria: Kobiety | Ilość słów: 293 | Data: 15.05.12 | 0 komentarzyProgram „Top Model. Zostań Modelką” dotarł do Polski, gdzie znalazł swoich zwolenników i przeciwników. W jego jury zasiadają znane osobistości świata mody, takie jak Joanna Krupa, która to została przewodniczącą programu, Karolina Korwin-Piotrowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński.


0813457.jpg Finalistki 1 edycji Top Model

 Jak wiemy, „Tom Model. Zostań Modelką” to konkurs, w którym młode dziewczyny muszą się zmierzyć ze zdjęciami, sesjami oraz stresującymi wybiegami, jak również ostrym jury, które ocenia je każdego dnia konkursu. W pierwszej edycji wygrały Paulina Papierska, Aleksandra Kuligowska oraz Anna Piszczałka. Mimo to jury twierdzi zgodnie, że wszystkie uczestniczki są zwyciężczyniami, albowiem zdecydowały się na wystąpienie w programie, na odważne sesje zdjęciowe, jak również te z jednym elementem garderoby, kiedy nie wiadomo na jaki element poszczególna kandydatka natrafi. Konkurs ten idealnie pokazuje jak ciężko pracuje się w zawodzie profesjonalnej modelki.

  Finalistki 2 edycji Top Model

 Po sukcesie w pierwszej edycji, również został ogłoszony nabór do drugiej edycji konkursu Top Model, w którym z kolei wygrały Olga Kaczyńska, zajmując pierwsze miejsce, Anna Bałon z drugim miejscem i Michalina Manios zajmując miejsce trzecie. To wspaniała szansa dla wszystkich dziewcząt, które pragną zaistnieć w świecie wybiegów fleszy i zdjęć, w świecie pozowania do profesjonalnych sesji zdjęciowych, aby znaleźć się na okładce znanego pisma, bądź promować najlepszą kolekcję ubrań. To wyjątkowy program w którym nie jedna odnajdzie drugie ja, a inne stwierdzą że to nie zawód i pasja dla nich.

 Casting do 2 edycji programu Top Model

 Obecnie trwają przygotowania już do trzeciej edycji tego programu. To nie prawda, że tego typu programy są dla prowadzących, a nie uczestników, że to prowadzący zyskują popularność, a uczestnicy są tylko dla ubarwienia programu. Jest to program stworzony przede wszystkim z myślą o uczestniczkach, które mają szanse dzięki programowi zostać profesjonalnymi modelkami na skalę światową.
Podpis

TopModel


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.