Pokaż mi swoją torebkę, a powiem ci kim jesteś

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: EP

Czytano: 309 razy | Kategoria: Kobiety | Ilość słów: 359 | Data: 27.09.12 | 0 komentarzyKobieca torebka to wielka komnata mniej lub bardziej intymnych sekretów. Niejeden mężczyzna mocno by się zdziwił, widząc, jak różnorodne elementy można znaleźć w tym niepozornym schowku.


Śledzenie zawartości damskiej torebki jest jak poważna inwazja do wnętrza kobiecej duszy. Torebko nie jedno już widziała i nie o jednym wstydliwym sekrecie wie – jakie to szczęście, że nikomu o tym nie opowie. Legenda głosi, że kiedyś pojawiła się na świecie kobieta, która miała porządek w torebce. Jednak, prawdopodobnie takie okazy są bardzo rzadkie, a torebka damska uporządkowana, raczej tylko bywa. Ze względu na zawartość torebki można wyodrębnić konkretne typy kobiet.

 

Pudernica

Jest to typ kobiety, dla której torebka jest jedynie mobilną wersją kosmetyczki. W jednym miejscu gromadzi ona wszystkie dokonania współczesnej kosmetologii i wszelkie możliwe smarowidła. To na tym tworze młode adeptki makijażu mogą uczyć się anatomii makijażu. Taka torebka to prawdziwa komnata luster, gdzie z każdej strony zerka oblicze właścicielki. W ulepszonych wersjach można tu spotkać różne rodzaje pilników i lakierów do paznokci.

 

Sekretna bibliotekarka

Jest to gatunek kobiet, które traktują torebkę jako podręczną kopalnię wiedzy. W każdej możliwej chwili sięgają one po podręczne, alternatywne światy. Można znaleźć zarówno ambitne, białe kruki jak i nieco bardziej wstydliwe elementy. Bibliotekarki, kalające się nieco mniej ambitnymi tworami często wykazują widoczne zawstydzenie z powodu przyswajania tak nieambitnego towaru. Często, za sprawą tego stają się one specjalistkami od kamuflażu – oprawiając wstydliwe dzieła w różnorodne okładki, mające zmylić baczny wzrok potencjalnego podglądacza.

 

Królowa chaosu

Jest to najpopularniejszy gatunek, skupiający najwięcej kobiet. Chaos niejedno ma imię, a nosicielki torebek nadają mu kolejne oblicza. Kombinacji chaosu jest nieskończenie wiele, a panie dbają o to, by wciąż ich przybywało. Tak więc można tu znaleźć niemal wszystko, co wynalazła ludzkość. Od rozmaitych śrubokrętach, poprzez żarówki, resztki żywności aż do wszelkich przejawów sztuki abstrakcyjnej, wykonywanej metodą keksową. Często królowe chaosu hodują nowe mieszanki spożywcze – od tytoniu zmieszanego z okruszkami niewiadomego pochodzenia, aż do gum do żucia, które przyciągają całe torebkowe wolne elektrony.

 
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.