Zakupy produktów erotycznych

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Admin

Czytano: 511 razy | Kategoria: Kobiety | Ilość słów: 315 | Data: 06.06.12 | 0 komentarzyNasze podejście do erotyki i seksu zmienia się pod wpływem różnych wydarzeń społecznych. W Polsce nie mieliśmy do czynienia z tak zwaną rewolucją seksualną jaką mogliśmy obserwować w krajach zachodnich.


Pewne zmiany jakie możemy obecnie obserwować w naszym kraju następują gwałtowanie, między innymi pod wpływem podróży, czy kontaktów z osobami z innych kultur. Obecnie nie jest już tak rażące, gdy na ulicy trafimy na sklep typu sex shop, co było wielkim wydarzeniem jeszcze w latach dziewięćdziesiątych.

W tym czasie spotykaliśmy się nawet z protestami społecznymi dotyczącymi nie zakładania takich sklepów w widocznych miejscach publicznych. Obecnie większość ludzi przechodzi nad takimi miejscami do porządku dziennego i jest to słuszne podejście. Sfera seksualna w coraz większym stopniu wychodzi ze sfery tabu, co sprawia, że coraz chętniej decydujemy się o seksie rozmawiać, a także nie boimy się wyrażać swoich potrzeb, czy realizować swoich marzeń erotycznych.

Wśród produktów erotycznych znajdziemy różne pod względem oceny ich perwersyjności. Na pewno jednym z najbardziej popularnych produktów jest bielizna erotyczna. Znacznie częściej spotkamy się z produktami dla kobiet. Wynika to z faktu, że bielizna erotyczna damska ma znacznie większe możliwości kształtowania i modelowania wzorów i fasonów. Podobnie, jak w przypadku ubrań męskich, tak samo w zakresie bielizny męskiej wybór różnych rodzajów takiej bielizny jest znacznie bardziej ograniczony. Nie wszystkie kobiety są chętne do tego, by decydować się na noszenie bielizny erotycznej nawet w sytuacjach intymnych.

W wielu przypadkach działa na kobiety konserwatywne zachowanie, które sferę seksualną spycha do tabu. Należy, jednak zdać sobie sprawę, że bielizna erotyczna nie jest niczym zdrożnym, a może być etapem znacznego wzbogacenia życie erotycznego, zwłaszcza jeśli żyjemy już jakiś czas w stałym związku. Jeśli chcemy wzbogacić swoje życie erotyczne, bielizna erotyczna jest najbardziej konwencjonalnym i nie wymagającym silnego przełamywania się, rozwiązaniem.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.