Mężczyźni


1: Poszerzyć szczupłego!
Nie ma wątpliwości co do tego, że szczupła sylwetka korzystniej wpływa na nasze zdrowie. Niekiedy jednak odbija się ona negatywnie na życiu towarzyskim, co mogą odczuć zwłaszcza panowie.

2: Męski portfel - czas zacząć dorosłe życie.
Myślałem, że to się nigdy nie wydarzy, a jednak. Nadszedł ten wiekopomny dzień, na który czekałem z taką niecierpliwością. Mój kochany, młodszy braciszek wreszcie się usamodzielnił. Przy niedzielnym obiedzie uroczyście obwieścił naszym kochanym staruszkom i mnie, że dostał pracę.

3: Ile kosztuje posiadanie żony, czyli żartobliwie o męskich wydatkach.
Czy to prawda, że mężczyźni będący w związku wydają więcej? Na co przeznaczają większość swoich wydatków i czy rzeczywiście na prezenty dla swoich najukochańszych partnerek życiowych?

4: Nowoczesny facet sięga po ekspres
Współczesny mężczyzna to miłośnik elektroniki, na której opiera się jego codzienne funkcjonowanie. Chętnie korzysta z nowoczesnych gadżetów.

5: Kryzys wieku średniego
Pojęcie kryzysu wieku średniego w ostatnich latach robi karierę, chociaż znane jest od lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Czym jest ten tajemniczy kryzys i kiedy następuje?

6: Męska (nie)dola
Wiele się mówi o równouprawnieniu. Powinno ono oznaczać pochylenie się zarówno nad losem kobiet, jak i mężczyzn. Schematy płciowe uderzają zarówno w kobiety, jak i w mężczyzn.

7: Nocny strój mężczyzny
To, że wybór piżamy przez kobietę, a właściwie dotyczy to każdej części garderoby, sprawą łatwą nie jest, wie praktycznie każdy. Po prostu wszystko musi być dopasowane do okazji. Jak jednak jest z mężczyznami?

8: Kawalerski – pięć zasad organizacji
Ten, kto myśli, że organizacja imprezy jest prosta, to z pewnością jeszcze nigdy żadnej nie organizował. Trzeba przedsięwziąć szereg środków, liczyć na ludzi, trochę na szczęście, a przede wszystkim mieć szósty zmysł i dobrze znać kogoś, dla kogo impreza ma być niespodzianką.

9: Wieczór kawalerski w zimowej scenerii
Przyjęło się, że najlepsze imprezy odbywają się zawsze, kiedy jest ciepło. Nie ma się więc co dziwić, że firmy zajmujące się ich organizacją najwięcej pracy mają wiosną, latem i wczesną jesienią. Nic jednak nie powinno stać na przeszkodzie, aby dobrą imprezę zorganizować również zimą.

10: Brak ci języka w gębie na widok pięknej kobiety?
Drogi uwodzicielu! Jeśli boisz się podejść do nie znajomej w kawiarni, centrum handlowym, parku albo, jeśli nie wiesz jak zacząć ciekawie rozmowę musisz skorzystać z moich rad.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.