Mężczyźni


11: Ile kosztuje wieczór kawalerski?
Wieczór kawalerski to niemałe przedsięwzięcie, które spoczywa na barkach zwykle świadka pana młodego. Nie tylko niemałe, ale również niełatwe w realizacji, jeśli ogranicza nas budżet, nie mamy specjalnie pomysłu, a i nikt nie zamierza nam pomóc.

12: Kawalerska fantazja – część druga
Nic tak nie cementuje męskiej przyjaźni jak wspólne imprezy. Gdy – dodatkowo – mowa o wieczorach kawalerskich, gdzie testosteron wiedzie prym, można zebrać całkiem pokaźny pakiet historyjek na temat tego, kto, z kim, jak i za ile (!), ale przede wszystkim o tym, czego nie powinno się robić, żegnając przedślubną „wolność”.

13: Kawalerska fantazja – część pierwsza
Jeden taki wieczór w życiu. Za tydzień lub już za kilkanaście godzin – w zależności od daty całego przedsięwzięcia - staniemy na ślubnym kobiercu. Jeśli mamy wokół siebie serdecznych przyjaciół, możemy być pewni, że pomogą nam hucznie pożegnać stań „przedmałżeński”.

14: Udany wieczór kawalerski w Łodzi
Ślub tuż – tuż. W tradycję przygotowań, prócz ostatnich pilnych zakupów czy ustaleń weselnych, zwykło się wpisywać również organizację imprez, urządzanych na cześć przyszłych panien i panów młodych.

15: Udany wieczór kawalerski w Poznaniu
Stolica Wielkopolski. Wielkie wrażenia więc i wielki żal za utraconą wolnością… Żal? Jeśli nawet, to warto zrobić wszystko, by przyszłemu panu młodemu umilić przejście w stan małżeński i w ciągu całego – wyjątkowego – wieczoru wypić (nieraz) za „to nasze kawalerskie wspomnienie!”

16: Udany wieczór kawalerski w Trójmieście
Strony internetowe, prezentujące propozycje na wieczory kawalerskie w Trójmieście, stawiają na „mega zabawę” i „crazy party”. Imprezowa ekipa wsiada do clubbing busu, ekskluzywnej limuzyny lub do hummera, który – po drodze – zabiera jeszcze na pokład kuszącą autostopowiczkę. Podróż rozpoczęta, kawalerski szał również…

17: Udany wieczór kawalerski we Wrocławiu
We Wrocławiu zarejestrowanych jest kilkadziesiąt portali, na których możemy zapoznać się z bogatą ofertą usługową, przygotowaną pod potrzeby wieczorów kawalerskich.


Strona 2 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.