Brak ci języka w gębie na widok pięknej kobiety?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: frohlich

Czytano: 523 razy | Kategoria: Mężczyźni | Ilość słów: 462 | Data: 30.11.11 | 0 komentarzyDrogi uwodzicielu! Jeśli boisz się podejść do nie znajomej w kawiarni, centrum handlowym, parku albo, jeśli nie wiesz jak zacząć ciekawie rozmowę musisz skorzystać z moich rad.


Pierwsze, od czego musimy zacząć to pozbycie się twojego strachu przed podejściem lub stłumienie go w środku.

Pamiętaj podczas uwodzenia pięknych kobiet nie masz nic do stracenia, możesz jedynie coś zyskać.

Jeśli nawet nie uda ci się poderwać dziewczyny, na której ci zależało to przecież świat się nie wali. Nie musisz od razu wstępować do zakonu. Być może nie otrzymałeś dobrej reakcji, ponieważ ona jest zajęta albo nie ma czasu się z tobą spotkać.

Aby pomóc ci przezwyciężyć twój strach przed podejściem chciałbym ci zaproponować kilka tak zwanych otwieraczy. Otwieracz w świecie uwodzicieli oznacza podejście do kobiety i rozpoczęcie rozmowy. Celem jest doprowadzenie do punktu, w którym to podrywana dziewczyna chce z tobą rozmawiać.

Poniżej znajduje się Kilka moim zdanie bardzo dobrych otwieraczy, których najczęściej używam. Wielu mężczyzn z nich korzysta, i zawdzięcza im sporo sukcesów.

  1. Czy podoba ci się ta bluzka? (Tego otwieracza powinieneś używać, jeśli chcesz poderwać dziewczynę w centrum handlowym. W dalszej części powiesz, że szukasz prezentu dla siostry i potrzebujesz jej opinii)
  2. Co to za pies? Wygląd wspaniale. (Jeśli chcesz poderwać dziewczynę z psem)
  3. Czy nie zgubiłaś czasem tej chusteczki? (Oczywiście, że nie, bo właśnie przed chwilą wyciągnąłeś ją z kieszeni. Za to masz dobry pretekst, aby zacząć z nią rozmowę)
  4. Potrzebuje opinii na temat, kto więcej kłamie? Mężczyźni czy kobiety? (Przyznam, że jest to mój ulubiony otwieracz, ponieważ łatwo przejść z niego na tematy damsko-męskie)
  5. Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? (Otwieracz iście banalny, należy obrócić go w żart)
  6. Czy jest tu jakaś dobra kawiarnia? (Świetny i prosty. Drążysz temat, kończąc zapraszasz ją na kawę)
  7. Czy mógłbym rzucić okiem na dzisiejsze notowania? (Do kobiety z gazetą. Będziesz sprawiał wrażenie człowieka biznesu)
  8. Czy warto to przeczytać? (W księgarni, wskazujesz na książkę, którą trzyma w ręce dziewczyna)
  9. Czy mogłabyś mi polecić jakąś dobra książkę dla przyjaciela, który leży w szpitalu? (Znowu księgarnia, jednak tym razem dajesz do zrozumienia, jakim to jesteś dobrym przyjacielem)
  10. Chodźmy tańczyć. (Używana w klubach, barach i wszędzie tam gdzie można potańczyć. Ważne żebyś nie pytał czy z tobą zatańczy, ponieważ pytając pozostawiasz jej możliwość wyboru) 

Na podstawie powyższych przykładów możesz stworzyć wiele różnych otwieraczy sytuacyjnych. Nie zniechęcaj się, jeśli pierwsza reakcja na rozpoczęcie rozmowy nie będzie pozytywna. Drąż temat, nie masz nic do stracenia możesz jedynie coś zyskać.
Podpis

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat technik podrywania dziewczyn odwiedź moją stronę Poderwać dziewczynę.

Dawid Frohlich.


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.