Ile kosztuje posiadanie żony, czyli żartobliwie o męskich wydatkach.

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: PatrycjaP

Czytano: 637 razy | Kategoria: Mężczyźni | Ilość słów: 333 | Data: 31.07.12 | 0 komentarzyCzy to prawda, że mężczyźni będący w związku wydają więcej? Na co przeznaczają większość swoich wydatków i czy rzeczywiście na prezenty dla swoich najukochańszych partnerek życiowych?


Niewątpliwie, większość mężczyzn zapytanych o to, czy z ich kieszeni ubywa więcej od kiedy są w związku jednogłośnie odpowie: TAK! A dlaczego tak jest? Powód jest prozaiczny: mężczyźni uwielbiają pokazywać swoją siłę nie tylko fizyczną, ale również patrząc od strony psychologicznej uwielbiają być doceniani i uważani za kogoś, na kim można polegać. Jeżeli kobieta chce zrobić przyjemność swojemu mężczyźnie wystarczy poprosić go o wyjaśnienie działania, np. świecy samochodowej – będzie w pełni szczęścia, że może popisać się swoją wiedzą ; ) Dlatego też mężczyźni są w stanie poświęcić duże ilości pieniędzy, aby stworzyć swojej partnerce atmosferę bezpieczeństwa i dostatku. Jeżeli Wasz facet nie należy do grona sknerusów z pewnością nie raz Was zaskoczy niespodzianką na urodziny czy prezentem na rocznicę ślubu.

Niewątpliwie, tezę iż panowie nie przeznaczają największej kwoty swoich wydatków na obdarowywanie partnerek życiowych należy definitywnie obalić (może jedynie w pierwszej fazie znajomości;), nie ma się co oszukiwać. Z badania przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii wynika, że przeciętny mężczyzna wydaje 25 funtów tygodniowo na swoje zachcianki, kobieta - tylko 19 funtów. Z analiz wynika zatem, że mężczyźni przeznaczają największą część swoich zarobków na zaspokajanie potrzeb własnych i rozrywkę. Panowie uwielbiają się dobrze bawić, kupować gadżety, sprzęty elektroniczne i wycieczki, nic więc dziwnego że pieniążki uciekają im z konta bardzo szybko… Pewne jest jednak to, że podczas ważnych świąt i uroczystości potrafią wykazać się gestem i poświęcić dla uśmiechu swojej kobiety. Drogie Panie, trzeba panować nad rozrzutnością mężczyzn, ale pamiętajmy że nie do przesady. Panowie potrzebują czasem trochę wolności i relaksu; ) W zamian odwdzięczą się nam ekstra wypadem nad morze w ramach prezentu na rocznicę ślubu lub nowym sprzętem RTV/AGD pod choinkę.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.