Męski portfel - czas zacząć dorosłe życie.

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Intelcore

Czytano: 436 razy | Kategoria: Mężczyźni | Ilość słów: 433 | Data: 25.09.12 | 1 komentarzyMyślałem, że to się nigdy nie wydarzy, a jednak. Nadszedł ten wiekopomny dzień, na który czekałem z taką niecierpliwością. Mój kochany, młodszy braciszek wreszcie się usamodzielnił. Przy niedzielnym obiedzie uroczyście obwieścił naszym kochanym staruszkom i mnie, że dostał pracę.


thumb_1portfel_1.jpg

Nie jakąś dorywczą, ale taką z prawdziwego zdarzenia, z umową, płatnym urlopem i premiami. Cóż mogę powiedzieć, byłem w szoku. Wielkim i głębokim. Taki lekkoduch jak on wreszcie wkracza w dorosłe życie. Trzeba było to uczcić, a ja podjąłem decyzję, że podaruję mu to, co nasz drogi (nieżyjący już) dziadek podarował mnie, kiedy rozpocząłem swoją pierwszą pracę – był to skórzany portfel męski z grosikiem w środku, tak na szczęście.

            Priorytetem stało się dla mnie znalezienie tego idealnego portfela męskiego. Zdecydowałem, że nie będę oszczędzał. Podaruję młodemu portfel z prawdziwego zdarzenia. Dla niego wszystko, co najlepsze – włoska skóra, szyty nieklejony, nie za duży i nie za mały. Taki, aby zmieścił i banknoty i bilon, karty kredytowe oraz inne szpargały, które nosi się w męskim portfelu. Do tej pory mój brat używał portfela męskiego kupionego w jakiejś sieciówce. Okrutne brzydactwo. Nie dość, że zrobione z materiału i tworzywa imitującego skórę (nadmienię, że dość kiepsko imitującego) to jeszcze to coś zapinane było na rzep! Litości, jak młody mężczyzna może korzystać z takiego paskudztwa. To przecież nie podstawówka, gdzie koleżance można, co najwyżej postawić cole. Już widzę jak wyciąga taki portfel męski, aby zapłacić za kolację z piękną dziewczyną. Jak laska zobaczy to byle, co i te pomięte banknoty, to facet nie zdąży odebrać rachunku a jej już nie będzie. Ciekawe … może, dlatego każda randka mojego braciszka jest pierwszą i ostatnią?

            Teraz to się zmieni. Podaruję mu świetnej jakości skórzany portfel męski, który nie tylko doda bratu elegancji, ale również pozwoli mu poczuć, że jest dorosłym facetem i czas najwyższy zacząć zachowywać się jak na dorosłego przystało. Kiedy nasz dziadek podarował mi mój pierwszy skórzany portfel męski, powiedział, że teraz nie wypada już błaznować. Czas wziąć życie za bary. Włożył mi do portfela grosik na szczęście. Zawsze wierzyłem, że to prawda; że ten grosik od dziadka podarowany mi z miłością przyniesie szczęście. Jak do tej pory przynosi. Mam kochającą rodzinę, piękną żonę i syna, wspaniałą pracę i życie. Tego samego życzę mojemu bratu, więc kto wie, może i jemu skórzany portfel męski z grosikiem przyniesie szczęście. Mam taką nadzieję.

Portfele męskie ze skóry www.pewienpan.pl
Podpis

M.B.


Ocena: 5.0


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.