Nocny strój mężczyzny

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: MajaM

Czytano: 528 razy | Kategoria: Mężczyźni | Ilość słów: 398 | Data: 03.04.12 | 0 komentarzyTo, że wybór piżamy przez kobietę, a właściwie dotyczy to każdej części garderoby, sprawą łatwą nie jest, wie praktycznie każdy. Po prostu wszystko musi być dopasowane do okazji. Jak jednak jest z mężczyznami?


Jak z łatwością można się domyślić, mężczyźni przywiązują mniejszą wagę do nocnego stroju. Zazwyczaj ich strój składa się tylko ze slipów lub bokserek. Czasami do zestawu dołącza ulubiony t-shirt. Co więcej, wielu mężczyzn przyznaje się też do tego, że często zdarza im się spać bez niczego. Tak jest po prostu wygodniej i prościej, a mężczyźni rzadko kiedy chcą się przemęczać. Fakt, że mężczyźni za piżamami nie przepadają, wcale nie oznacza, że sklepy ich nie oferują.

Sklepy z bielizną zdominowane są zazwyczaj przez asortyment skierowany do kobiet, jednakże każdy mężczyzna, który chce dobrze wyglądać także wieczorem i w nocy znajdzie coś dla siebie. Czasami zdarzają się też sytuacje, gdy piżama jest niezbędna, np. podczas nocowania w jednym domu z teściami lub małymi dziećmi.

Ofertę bielizny dla mężczyzn otwierają luźne zestawy złożone ze spodni i koszuli zapinanej na guziki. Choć to kojarzy się zazwyczaj z nieatrakcyjną piżamą w paski lub kratkę, szykowni mężczyźni preferujący taki krój mogą się zaopatrzyć w elegancką wersję z satyny. Dostępne są także wersje letnie piżamy, czyli z krótkimi rękawami i nogawkami.

Młodsi przedstawiciele płci zazwyczaj preferują podobny zestaw, jednakże z koszulą nierozpinaną, czyli po prostu wciąganą przez głowę. Ten zestaw najbardziej przypomina zwykłe dresy.

Każdy z zestawów może występować też w wariancie bardziej obcisłym, co sprawia, że mężczyzna wygląda i czuje się bardziej atrakcyjnie. W takim wypadku wystarczy po prostu skomponować spodnie od piżamy z opiętą koszulką na ramiączkach lub z krótkim rękawem.

Jeśli mężczyzna wciąż nie jest przekonany do piżamy i woli spać w bokserkach czy slipkach, ważne jest by były one odpowiednio dobrane, zarówno do sylwetki jak i reszty nocnego stroju.
Choć wybór męskiej piżamy nie jest aż tak bardzo skomplikowany jak ten związany z piżamą czy bielizną damską, niewielu mężczyzn decyduje się na jej zakup. Jest ona głównie kojarzona z okresem dzieciństwa. Nadchodzą jednak czasy gdy dobrze wyglądać należy także w łóżku, w czym na pewno pomoże dobrze dobrana piżama.
Podpis

M.M.


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.