Poszerzyć szczupłego!

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: czarnaowca

Czytano: 400 razy | Kategoria: Mężczyźni | Ilość słów: 353 | Data: 11.06.13 | 0 komentarzyNie ma wątpliwości co do tego, że szczupła sylwetka korzystniej wpływa na nasze zdrowie. Niekiedy jednak odbija się ona negatywnie na życiu towarzyskim, co mogą odczuć zwłaszcza panowie.


Jak sobie z tym poradzić? Na szczęście można to w łatwy sposób zmienić za sprawą kilku praktycznych wskazówek, dzięki którym osiągniemy sylwetkę na miarę oczekiwań.

Prawdą jest, że ubrania w ciemnych barwach znacznie wyszczuplają sylwetkę, a jasne dodają kilogramów. Nie ma w tym żadnej magii – jest to czyste działanie fizyki. Działa to w następujący sposób: jasne powierzchnie odbijają znacznie więcej światła, przez co optycznie wydają się większe niż w rzeczywistości. Warto trzymać się tej zasady i wybierać ubrania o jasnych barwach, które optycznie powiększą naszą sylwetkę.


Zasadniczą funkcję pełni pasek do spodni, który ma za zadanie ich podtrzymanie na odpowiednim poziomie. Niestety niewielu mężczyzn wie, że ta niepozorna cześć garderoby potrafi zdziałać o wiele więcej. Aby poszerzyć sylwetkę warto nosić szeroki pasek, który mocno kontrastuje z resztą stroju.

Kolejną zasadą jaką szczupły mężczyzna powinien znać jest fakt, że pionowe linie wysmuklają, a poziome poszerzają. Warto zapamiętać tą zasadę a ze swojej garderoby pozbyć się pasiatych koszul, luźno zwisających apaszek i bluz na suwak. Wybierzmy się do sklepu i zapełnijmy naszą szafę polówkami w poziome paski, bądź wzorzystymi kardiganami.

Należy zawsze dobierać ubrania, które idealnie na nas leżą. Szczupła sylwetka potrzebuje odpowiednio dopasowanych, ale nie obcisłych ubrań. Podczas najbliższych zakupów warto o tym pamiętać.

Szczupłą sylwetkę doskonale maskują geometryczne wzory i wyraziste aplikacje. Jeżeli wybieramy kratkę to tylko tą dużą, kolorową i koniecznie prostopadłą. Z kolei paski powinny być tylko i wyłącznie poziome (im szersze tym lepsze).

Idealny dla mężczyzn będzie okrągły dekolt, który optycznie poszerzy okolice klatki piersiowej i ramion. Sprawi on, że mężczyzna będzie wyglądał na bardziej muskularnego. Aby jeszcze skuteczniej wzmocnić ten efekt warto wybrać okrągły dekolt z poziomymi paskami. Trójkątne wcięcia pod szyją jeszcze bardziej wyszczuplają sylwetkę, dlatego warto ich unikać. Jeżeli jednak chcemy takowy założyć to pod spodem warto mieć t-shirt.


Podpis

Dowiedz się więcej o świecie mody - damskiej i męskiej.


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.