Miłość i przyjaźń


1: 6 nietypowych prezentów na urodziny
Urodziny to jedna z wielu okazji do świętowania. Otrzymując zaproszenie, wiele osób jednak ‎staje przed zasadniczym problemem: jaki prezent tak właściwie mógłby przypaść do gustu ‎jubilatowi?

2: Jak zapomnieć o byłej dziewczynie?
Kobiety czasem nie zdają sobie z tego sprawy, jak bardzo mężczyzna potrafi cierpieć po zerwaniu związku. Zdecydowanie mówią oni wtedy dużo mniej, ale nie znaczy to, że nie przezywają tego na swój sposób.

3: Impreza piracka? Tak!
Nie od dziś wiadomo, że imprezy tematyczne są najlepsze – ludzie zaczynają być tak kreatywni, że nikt by się tego po nich nie spodziewał. Popularne są imprezy w stylu lat 20., kicz party, retro party, PRL.

4: Urządzamy niebanalny Dzień Zakochanych
Szukając inspiracji na walentynkowy scenariusz, sięgnijmy do kilku sprawdzonych sposób, które – zaaranżowane w nietuzinkowy sposób – na pewno spodobają się naszej drugiej połówce.

5: Pomysły na Walentynki: Bukiety, wiązanki i kwiatki
Sprawdzają się zawsze – jako dar przeprosinowy, jako podziękowania skierowane do Wyjątkowej Osoby i jako pachnąca niespodzianka, wręczana z racji ważnego święta.

6: Pomysły na Walentynki: Romantyczne filmy
Nie tylko komedie, ale i liryczne opowieści o wielkiej miłości – z bogatej filmoteki dziełek romantycznych z pewnością wybierzemy coś, co nastroi nas czule do świata, a zwłaszcza do tej drugiej osoby, z którą mamy szczęście seans ów przeprowadzać.

7: Długi weekend – jak go spędzić?
W tym roku mieliśmy już trochę długich weekendów, co było doskonałą okazją do wypadów za miasto, spędzania czasu z rodziną, czy spotykania się ze znajomymi. Czasem ilość dni wolnych przytłacza, szczególnie pracoholików, którzy nie wiedzą co z tym zrobić.

8: To w końcu kto jest naprawdę toksyczny?
Zapewne wiele razy słyszałeś, ze są toksyczni partnerzy, dzieci, teściowie, przyjaciele i znajomi. A może nawet określenie toksyczny padło pod Twoim adresem? Pewnie nie raz zastanawiałeś sie jak to faktycznie jest z tą tajemniczą toksycznością.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.