Seks i erotyka


1: Bo to, co ich podnieca...
Mężczyźnie to wzrokowcy – to nie żadna tajemnica. Dlatego jeśli chcesz rozbudzić jego fantazję, musisz wyglądać jak kociak. Nie zawsze to, co ładne dla kobiet jest doceniane przez mężczyzn, więc zapomnij o pastelowej sukience, nawet jeśli jest bardzo elegancka.

2: Jak podgrzać atmosferę w związku?
Po kilku latach każdy związek traci nieco ze swojego młodzieńczego uroki i świeżości. To naturalne, że po jakimś czasie partnerzy zaczynają wpadać w rutynę, tracą zainteresowanie sobą, są przemęczeni, zestresowani, zajęci swoimi sprawami. Dlatego trzeba podgrzać atmosferę w związku.

3: Zdobądź seksualną pewność siebie - to proste!
Wstyd przed nagością i niskie poczucie wartości w stosunku do naszego własnego ciała jest jedną z przyczyn seksualnych problemów. Czujemy się gorsi, brzydsi, mniej atrakcyjni. Na pojawienie się takich odczuć może mieć wpływ bardzo wiele czynników.

4: Edukacja seksualna w szkole
Od 1995 roku, kiedy to polska delegacja uczestniczyła w IV Światowej Konferencji na Rzecz Kobiet, Polska zobligowana jest do realizacji ustalonych wówczas postanowień dotyczących rzetelnej i wartościowej edukacji dzieci i młodzieży. Mimo to polskim dzieciom w szkołach nadal ciśnie się kity pt. „Dzieci są z kapusty”


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.