Ślub i wesele


1: Jakich prezentów NIE dawać nowożeńcom
Starym jak świat, czyli mniej niż dwusetletnim, zwyczajem jest obdarowywanie młodej pary prezentami na nową drogę życia. Prócz nieśmiertelnej koperty, coraz większą popularność zyskuje lista niezbędnych urządzeń, które pomogą w stawianiu pierwszych wspólnych kroków. Jak wybrać, by nie rzucać nowożeńcom kłód pod nogi?

2: Prezenty ślubne - co zamiast kwiatów?
Prezenty ślubne przysparzają gościom sporo kłopotów. Na dodatek ostatnimi czasu pary młody coraz częściej nie chcą otrzymywać kwiatów. Z kwiatami bowiem jest po prostu problem

3: Kłopoty związane z organizacją wesela.
Warszawa jest największym z polskich miast. Zorganizowanie tu ślubu, wesela, czy imprezy firmowej nie stanowi większego problemu. Na rynku jest wiele firm specjalizujących się w organizacji tego typu przyjęć.

4: Wybór fotografa na ślub i wesele
W życiu wielu ludzi nadchodzi moment kiedy chcą na stałe związać się z swoją drugą połówką.Wtedy na palcu narzeczonej ląduje pierścionek zaręczynowy a zaręczona para planuje swój ślub.Aby ten dzień uwiecznić wybrać należy fotografa na wesele.

5: Wszystko co powinnaś wiedzieć o makijażu ślubnym
Makijaż ślubny jest dość specyficzny. Co w nim takiego wyjątkowego? Przede wszystkim przeznaczenie. Wyjątkowość ślubu determinuje to, że chcemy wyglądać jak najlepsza wersja siebie. Jeśli lubisz zmieniać swój makijaż, może nie być łatwo od razu podjąć decyzję, jak będzie wyglądała jego ślubna wersja.

6: Wybieramy salę weselną – o co warto zapytać?
Świeżo upieczeni narzeczeni niemal zawsze chcą jak najszybciej załatwiać sprawy związane ze ślubem. Jednym z najważniejszych punktów na liście jest wybór sali weselnej.

7: Zadbaj o swoje własne wesele!
Wesele z całą pewnością może być zaliczone do zdecydowanie najbardziej wyjątkowych chwil w całym życiu absolutnie każdego dorosłego człowieka.

8: Jak dokonać wyboru zespółu muzycznego na uroczystość weselną?
Planowanie przyjęcia weselnego to ciężka praca, jaka zabiera przyszłym małżonkom dużo czasu. Jedną z kwestii z którą muszą się zetrzeć jest wybór najlepszego zespołu, jaki zagra na weselu.

9: Jak obniżyć koszty wesela?
Wesele niestety wiąże się z poniesieniem niemałych kosztów. Warto więc pomyśleć o tym, jak te koszty maksymalnie obniżyć, niczego nie pomijając. Jak się okazuje jest mnóstwo opcji, w których można zminimalizować koszty.

10: Jak wybrać lokal na wesele
Jak wybrać lokal na wesele, to jedno z ważniejszych zagadnień, z którymi muszą się już na początku zmierzyć przyszli Państwo Młodzi. Sposobów jak dokonać tego wyboru i jak znaleźć doskonały dom weselny jest tak naprawdę bardzo wiele.


Strona 1 z 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.