Dzieci


11: Ciekawość rozwija myślenie
Dzieci nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak beztroskie życie prowadzą. Często wymyślają nieistniejące problemy, które w ich oczach są szalenie ważne. Człowiek jest ponoć tak skonstruowany, iż nigdy nie będzie w stu procentach zadowolony z siebie.

12: 20 minut dziennie, codziennie
Nikt nie ma wątpliwości, że dzieciom trzeba czytać. Właśnie dlatego dwanaście lat temu rozpoczęła się społeczna kampania pod nazwą „Cała Polska czyta dzieciom”, która ma przekonać rodziców do codziennego czytania swoim pociechom.

13: Caretero - marka dziecięca
Caretero należy do jednego z największych serwisów internetowych świadczących usługi dystrybutorskie szerokiej gamy produktów dziecięcych. Na co się skusi rodzic wybierając tą markę?

14: Cierpliwość a prezenty dla dzieci
Są takie dni w kalendarzu, na które dzieci, szczególnie te młodsze, zwykle bardzo wyczekują. Dziwnym trafem wszystkie pokrywają się z dniami, w których maluchy mają – przynajmniej zwyczajowe – prawo otrzymywania jakichś podarunków.

15: Wspomagaj rozwój malucha od najmłodszych lat
Wielu rodziców dzisiaj bardzo dużą uwagę przywiązuje do rozwoju malucha, już od jego najmłodszych lat. Jest to bardzo dobre podejście, ponieważ badania zgodnie wskazują, że to właśnie w czasie dzieciństwa dzieci są najbardziej chłonne, szybko i przede wszystkim bardzo chętnie się uczą.

16: Uroczystości dziecka kameralnie czy z impetem?
Nad odpowiedzią na to pytanie głowimy się właściwie zawsze, przy wszelkiego rodzaju imprezach, nie tylko tych dla maluchów. Przede wszystkim wszystko zależy od upodobań, przynajmniej w przypadku dorosłych, co natomiast z maluchem?

17: Organizacja chrztu - w domu czy restauracji?
Chrzest jest pierwszym sakramentem w życiu człowieka, który dzięki niemu przystępuje do wspólnoty ludzi wierzących. W naszej tradycji jest to niezwykle ważna uroczystość, w której biorą udział członkowie najbliższej rodziny, krewni i przyjaciele.

18: Śmiech, łzy i rozwój małego dziecka
Bycie rodzicem to najpiękniejsza i jednocześnie najtrudniejsza życiowa rola. Rodzicielstwo to ogromna odpowiedzialność, ale także niesamowite szczęście.

19: Porady dla młodej mamy
Kupiłaś kilka (kilkanaście?) książek o macierzyństwie. Zapisałaś się na fora internetowe. Zbierasz opinie wśród znajomych. Jednym słowem, chcesz jak najlepiej przygotować się do nowej roli. To zrozumiałe, że pragniesz dla swojego dziecka tego, co najlepsze.

20: Zabawki edukacyjne dla dzieci
Moda na zabawki była zawsze, jednak dopiero od nie dawna stało się modne kupowanie swoim dzieciom zabawek edukacyjnych, drewnianych klocków czy mat edukacyjnych. Które z nich zaliczają się do tych interaktywnych, a które tylko je przypominają?


Strona 2 z 8
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.