Dzieci


31: Charakter człowieka
Charakter dziecka zaczyna kształtować się już w pierwszych miesiącach życia, kiedy poznaje otaczający go świat i ludzi. Od chwili kiedy człowiek opuszcza brzuch matki, zaczyna się uczyć, analizować i interpretować, poznawać, i oceniać.

32: Gimnastyka z dziećmi
Ważnym zadaniem podczas pracy z dziećmi żłobkowymi i przedszkolnymi jest pomoc w rozwinięciu zdolności wykonywania niezbędnych ruchów we właściwej porze.

33: Chrzciny – czy wiesz już, co podarujesz maluszkowi?
Istnieje przesąd, że nie należy odmawiać, jeśli rodzice maluszka poproszą nas o bycie chrzestnymi. Odmowa ma oznaczać nieszczęście dla dziecka, a tego nikt nie chce. Przyszli chrzestni zachodzą w głowę, co można podarować takiej kruszynce.

34: Ciekawe scenariusze na urodziny dla dzieci
Nie masz pomysłu na imprezę dla dziecka? Może warto zorganizować imprezę tematyczną w ogrodzie lub w domu? Wiadomo dla rodziców najważniejsza jest radość ich dzieci. Zrobią wszystko, aby ich dziecko było szczęśliwe. Obecnie modne stały się urodziny w salach zabaw, gdzie nie martwimy się właściwie o nic.

35: Pierwsza komunia. Liczą się pieniądze i gadżety
Pieniądze, komputery, smartfony… Oto lista życzeń współczesnego ośmiolatka. Zwłaszcza jeżeli w perspektywie ma Pierwszą Komunię Świętą. Internetowa porównywarka cen Nokaut.pl przeprowadziła ankietę wśród trójmiejskich ośmiolatków. Zapytaliśmy o ich idealną listę prezentów z okazji tego ważnego dnia w ich życiu.

36: Mądry dzień dziecka
Dzień dziecka to wyjątkowe święto dla naszych milusińskich, jednak często jest źródłem pewnych rozterek rodziców. Co sprezentować naszej pociesze w tym dniu? Gdzie znaleźć atrakcyjną ofertę? Jak kupić tanio, szybko i bezpiecznie?

37: Tato kup sobie prezent
Dzień Ojca tuż, tuż. Mimo, iż popularnością daleko mu do Święta Mam, nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawić, by i tatusiowie poczuli się raz w roku wyjątkowo. Zwłaszcza, że i w mediach na ten temat oszczędnie i nasze pociechy mogą po prostu zapomnieć o życzeniach, laurkach i buziakach.

38: Zajęcia edukacyjne dla dzieci
Od kilku lat wszyscy inwestują w rozwój dzieci. Dzieje się tak, dlatego, że żyjemy w przeświadczeniu o ważności nauki i uczenia się. Dodatkowe zajęcia mają pomóc dzieciom w przyszłej nauce, rozwinąć ich umysł i poszerzyć wiedzę o świecie.

39: Edukacja 5-6 latka
Od dwóch lat debatuje się nad tym czy 5 latki mają pójść do zerówki czy powinny poczekać i pójść do niej dopiero jako 6 latki. Od tego września wszystko jest jasne. Ministerstwo Szkolnictwa zadecydowało, że 5 latki do zerówki muszą pójść obowiązkowo.

40: Kryzys ósmego miesiąca u dzieci
Jeżeli zastanawiasz się dlaczego w ósmym miesiącu życia, dziecko zaczyna coraz częściej płakać i nie chce oderwać się od mamy nawet na krok, teoretycznie nie powinieneś się martwić. Takie zachowanie dziecka jest wręcz podręcznikowym przykładem.


Strona 4 z 8
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.