Dzieci


51: Nowocześnie urządzone place zabaw
Radosna szkoła, jest to program wprowadzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, polegający na dostosowaniu szkół podstawowych do przyjęcia najmłodszych uczniów, obecnie w wieku 6 lat.

52: Zakupy przyszłych rodziców
Okres oczekiwania na dziecko to wyjątkowy czas w życiu przyszłych rodziców. To także najlepszy czas na przygotowanie wyprawki i kupno wszystkich niezbędnych rzeczy.

53: Ubranka do chrztu
Pierwszą ważną uroczystością, zarówno w życiu malucha, jak i świeżo upieczonych rodziców, jest chrzest. Już z pewnym wyprzedzeniem zaczynamy więc wszelkie niezbędne przygotowania - dokonujemy rezerwacji odpowiedniej sali, układamy menu, szykujemy zaproszenia dla gości i załatwiamy z księdzem wszelkie niezbędne formalności.

54: Twoje dziecko też rośnie jak na drożdżach?
Dzieci mają to do siebie – rosną jak na drożdżach. Jest to jak najbardziej naturalne i każdego rodzica pewnie cieszy szybki rozwój ich dzieci. Jednak czasem w niemałe osłupienie wprawia nas pełna szafa ubranek, w które nasz brzdąc już nigdy więcej nie wejdzie.

55: Wybieramy piżamę dla dziecka
Choć dzieci, ze względu na swój młody wiek, nie mają pojęcia o wielu rzeczach, lubią wypowiadać się na tematy z nimi związane. Ten fakt czasami sprawia, że rzecz która wydaję się łatwa wcale taka nie jest. Dobrym przykładem jest wybór piżamy dla malucha.

56: Prezent na komunię – trudny orzech do zgryzienia
Sezon komunijny już niedługo się rozpocznie. Jednak już teraz zaproszeni goście, a w szczególności rodzice chrzestni zastanawiają się, co kupić swoim chrześniakom. Dla dzieci nie jest ważna sama uroczystość, a to ile i jakie prezenty otrzymają. Potem jest się czym pochwalić przed innymi dziećmi.

57: Chciałbyś kupić dziecku rower górski, ale przerażają Cię ceny? Na pl.abdato znajdziesz w korzystnej cenie rowery używane.
Kto chce kupić dla dziecka zwykły bądź górski rower, nie musi on koniecznie pochodzić prosto ze sklepu. Zwłaszcza dzieci, które znajdują się w okresie rozwoju, potrzebują co roku większego pojazdu. To może znacznie wpływać na grubość portfela rodziców. Dlatego warto skorzystać z okazji kupna używanego roweru górskiego lub BMX.

58: Ubranka dla dzieci z fantazją
Zakup kolejnych ubranek dla naszego malucha potrafi często mocna uszczuplić nasz budżet. Dlatego warto zastanowić się nad samodzielnym szyciem rzeczy dla naszej pociechy.

59: Wymarzona impreza urodzinowa dziecka
Dzieci to nasz skarb, dlatego chcemy dla nich wszystkiego, co najlepsze. W ten wyjątkowy dla nich dzień – dzień urodzin – wielu rodziców staje na głowie, żeby dziecko jak najlepiej wspominało wspaniałe przyjęcie, prezenty, tort i zabawę.

60: Zimowe nowości odzieżowe dla naszych kilkumiesięcznych pociech
W co ubierać maluchy, gdy jest zimno? W coś ciepłego, naturalnego, w coś czym szkrab się nie zgrzeje, nie spoci i co – mimo grubej warstwy izolacyjnej – nie będzie krępowało ruchów kilkumiesięcznego maleństwa.


Strona 6 z 8
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.