Dzieci


61: Dzieci urodzone latem – w co ubrać, w co wyposażyć niemowlę?
Na pewno okres wakacyjnych upałów może zmęczyć nieco kobietę ciężarną, która pod koniec dziewięciu miesięcy dźwiga już przed sobą spory ciężar. Ale za to dziecko przychodzi czas w bardzo dogodnym momencie. Dookoła wszak jest ciepło!

62: Jak ubrać dziecko, gdy na dworze jest bardzo zimno?
W siarczysty mróz lepiej nie spacerować z maluchem po śniegu i przy ujemnej temperaturze. Jednak czasem - po prostu - musimy wyjść z dzieckiem z domu i choć przez kilkanaście minut znajdować się na świeżym powietrzu.

63: Organizacja chrztu
Chrzest jest jednym z najważniejszych wydarzeń religijnych w życiu dziecka, zaraz obok komunii, bierzmowania, czy wreszcie małżeństwa. Rodzice dwoją się i troją, myśląc w jaki sposób go zorganizować, aby wszystko wypadło perfekcyjnie.

64: Bezpieczeństwo w szkole
Dzieci to dla rodziców skarb, dlatego każdemu rodzicowi zależy na zapewnieniu swojemu potomkowi maksymalnego bezpieczeństwa. Jednak nie zawsze maluch może być pod kontrolą. Przeważnie urywa się ona w momencie, kiedy dziecko idzie do szkoły.

65: Niejadek przy stole - co robić?
Wielu rodziców z zazdrością spogląda na pociechy innych mam, które chętnie wyciągają rączki po kolejną porcję jedzenia. Przytakują tym samym naszym babciom, które upierały się przy twierdzeniu, że zdrowe dziecko powinno zjadać porcje obiadowe o wielkości dokładnie takiej jak dorośli.

66: Stulejka u dziecka - jak sobie poradzić
O tyle, o ile dorośli mężczyźni rozumieją istotę stulejki i potrafią sobie z tym poradzić – godzą się z tą myślą i bez problemu, a nawet z chęcią przystępują do leczenia, to w przypadku dzieci problem jest dużo bardziej złożony.

67: Bezpieczne ubranka dla dzieci
Kompletując ubranka dla dziecka musimy zwracać uwagę na naprawdę wiele elementów. Czasem jednak zapominamy o najważniejszej sprawie. Sprawdź, czy Twój malec na pewno ma bezpieczne dla niego ubranka.

68: Jak przygotować dziecko do pierwszych dni w szkole?
Pierwsze dni w szkole to dla dziecka duże przeżycie a czasami nawet stres. Dlatego rodzice powinni zadbać o to, żeby możliwie jak najbardziej złagodzić ten moment „wstąpienia w dorosłość”.

69: Dziecko w podróży
Przygotowanie pojazdu do odpowiedniej pory roku, w tym do zimy jest niesamowicie istotne. Jednak oprócz spraw związanych z przygotowaniem samochodu, ważne są też te dotyczące bezpieczeństwa i komfortu podróżowania pasażerów, szczególnie tych najmłodszych.

70: Korzystać z dzieciństwa
Początek XXI wieku niewątpliwie jest przełomem. Postęp technologiczny idzie do przodu w zastraszającym tempie. Ja nie nadążam nad tymi technowinkami. Trochę jest tak, że starsze pokolenia często zazdroszczą tym młodszym dostępu do wielu rzeczy.


Strona 7 z 8
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.