Dzieci


71: Wybieramy pościel dla dziecka
Kiedy na świat przychodzi wyczekiwany, nowy członek rodziny, dorośli dwoją się i troją, aby niczego mu nie zabrakło. Urządzają pokój, kompletują wyprawkę, zastanawiają się nad pierwszymi dniami w nowym miejscu. Dmuchają, chuchają...wybierają pościel.

72: Dziecko w kuchni – co robić?
Pierwsze kroki dziecka zawsze są powodem do dumy i wielkim szczęściem dla rodziców. Jednak im dalej, tym kroków jest więcej, aż w końcu przeradzają się w jedną wielką bieganinę. Dzieci wszędzie jest pełno – również w kuchni. Czy im na to pozwalać? Jeśli tak, to w jakim stopniu? A może nie pozwalać?

73: Wyprawka dla przedszkolaka – o czym trzeba pamiętać?
Pójście do przedszkola jest dużym wydarzeniem zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców, dlatego trzeba się do niego dobrze przygotować. Oprócz oswojenia dziecka z nowym miejscem i przyzwyczajenia go do tego, że w przedszkolu nie będzie mamy, bardzo ważne jest przygotowanie wyprawki.

74: Czego potrzebuje nowy członek rodziny? Kompletujemy wyprawkę
Nie możesz się już doczekać, aż Twoje dziecko przyjdzie na świat. Twój organizm wyczulony jest na niemal każde kopnięcie, czy inny bodziec, świadczący o tym, że pod sercem nosisz drugie życie.

75: Dolegliwości w czasie ciąży – jak sobie z nim radzić?
Ciąża jest jednym wielkim okresem wyczekiwania na przyjście na świat nowego członka rodziny. Objawia się w wybieraniu kolorów ścian do pokoju dziecka, w wizytach kontrolnych, zakupach. Ciąża to też okres, kiedy towarzyszyć Ci będą mniej lub bardziej uciążliwe dolegliwości.


Strona 8 z 8
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.