Chciałbyś kupić dziecku rower górski, ale przerażają Cię ceny? Na pl.abdato znajdziesz w korzystnej cenie rowery używane.

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: abdato

Czytano: 402 razy | Kategoria: Dzieci | Ilość słów: 322 | Data: 29.03.12 | 0 komentarzyKto chce kupić dla dziecka zwykły bądź górski rower, nie musi on koniecznie pochodzić prosto ze sklepu. Zwłaszcza dzieci, które znajdują się w okresie rozwoju, potrzebują co roku większego pojazdu. To może znacznie wpływać na grubość portfela rodziców. Dlatego warto skorzystać z okazji kupna używanego roweru górskiego lub BMX.


Z pewnością jest wielu rodziców, którzy kupili dla swych rosnących pociech rower, ale teraz potrzebują nowego, odpowiedniego do wzrostu dziecka.

I tu do gry wchodzi Abdato, wyszukiwarka ogłoszeń drobnych, gromadząca w jednym miejscu kupujących i sprzedających.

Jeśli  wiosenna pogoda zmotywowała Cię do kupna roweru dla dziecka, to poszukiwania zacznij przede wszystkim od Abdato. Abdato jest stroną internetową, na której umieszczonych jest blisko  milion ogłoszeń. Serwis ten wyszukuje wyniki dla Twojego zapytania spośród 8 internetowych rynków ogłoszeń. Jeśli sam znasz 2 lub 3 strony tego typu, to z pewnością zawiera je i nie tylko, bo znacznie więcej,  Abdato.

Wypróbuj Abdato na przykładzie roweru górskiego, najlepiej od razu podając dane, które Cię interesują.  Wpisując same hasło rower górski, otrzymasz 9 wyników wyszukiwania w czasie krótszym niż sekunda.  Szybciej i bardziej komfortowo nie działa żadna inna wyszukiwarka.

A najlepszym rozwiązaniem byłaby jeszcze, możliwość obejrzenia roweru przed jego zakupem. I również w tym wypadku Abdato proponuje taką usługę. Z pomocą swojego kodu pocztowego, symbolu tablic rejestracyjnych samochodu  lub po prostu nazwy miejscowości, w której mieszkasz, dowiesz się- również w czasie kilku sekund-czy w Twojej okolicy oferuje ktoś rower górski.  Jeśli jednak nie ma jeszcze takiej oferty , możesz skorzystać z usługi naszego serwisu, która powiadomi Cię o pojawieniu się w sieci ogłoszenia, które Cię interesuje.

W każdym razie nie musisz trudzić się, przeglądając strony ogłoszeń drobnych z osobna. Jeśli nie znajdziesz szukanego obiektu z pomocą Abdato, to prawdopodobnie nie znajdziesz go nigdzie.

Podsumowując:

  • Abdato wyszukuje ogłoszenia spośród 8 portali ogłoszeniowych
  • Ponad milion ogłoszeń dostępnych 24 h
  • Codziennie blisko 2 tysiące nowych ogłoszeń, przy czym odrzucane są te już nieaktualne, czyli starsze niż miesiąc.

 

 
Podpis

J.Sellin, E.Drewnowska


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.