Foteliki samochodowe - bezpieczeństwo dla Twojego dziecka

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: berszi

Czytano: 378 razy | Kategoria: Dzieci | Ilość słów: 291 | Data: 21.02.14 | 0 komentarzyFoteliki cybex stanowią skuteczne połączenie funkcjonalności, stylu oraz bezpieczeństwa. Firma dzięki swojemu profesjonalizmowi oraz perfekcyjnemu wychodzeniu naprzeciw stale rosnącym potrzebom klientów na całym świecie, cieszy się niesłabnącym zaufaniem ze strony szerokich rzesz konsumentów.


Za jej zdeklarowaniem oraz pełnym profesjonalizmem niezbicie świadczy fakt zdobycia wielu prestiżowych nagród międzynarodowych w dziedzinie bezpieczeństwa. Foteliki Cybex stanowią wynik prowadzenia specjalistycznych badań jakościowych oraz angażowania najnowocześniejszych technologii produkcyjnych z uwzględnieniem licznych innowacji. Nad powstaniem każdego modelu fotelika nieustannie czuwają całe zaplecza techniczne ekspertów, którzy dokładają wszelkich starań by produkt spełniał zarówno wszystkie niezbędne atesty międzynarodowe jak i był możliwie najbardziej ergonomiczny. Ergonomia ma tutaj zasadnicze znaczenie. Odpowiednie zaprojektowanie fotelika ma na celu nie tylko zapewnienie podróżującemu dziecku bezpieczeństwa, ale również komfortu z pozycji w jakiej się znajduje. Dzięki temu dziecko nie jest narażone na różnego rodzaju otarcia oraz odkształcenia kostne za młodu, które mogłyby się przerodzić w poważne schorzenia w dorosłym wieku. Firma dokłada wszelkich starań żeby do rąk klienta trafiały jedynie najlepsze produkty.

Foteliki wykonane są z nowoczesnych, wytrzymałych oraz wyjątkowo lekkich materiałów. Usadowione dziecko cały czas zachowuje pewną swobodę ruchów będąc jednocześnie należycie zabezpieczonym w przypadku ostrego hamowania lub wypadku. Specjalne pasy utrzymujące dziecko w pozycji siedzącej wzorowane są na rozwiązaniach szeroko stosowanych w samochodach rajdowych. Kupując foteliki cybex klient ma zawsze pewność, że zapewnił swojemu dziecku należytą ochronę w trakcie podróżowania samochodem. Taki zakup przedkłada się nie tylko na bezpieczeństwo oraz komfort najmłodszego pasażera, ale również na stabilizację psychiczną klienta. Prowadzący pojazd cały czas ma pewność, że jego potomek jest bezpieczny, dzięki czemu może w pełni skoncentrować się na jeździe oraz bezpiecznym dotarciu do celu.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.