Gry i zabawy


1: Bezpieczeństwo w zabawie
Każdy rodzic kupujący swojemu dziecku zabawki musi zadbać o to, aby były one dla niego jak najbezpieczniejsze. Według ostatnich testów bezpieczne zabawki to nadal większość produkowanych artykułów.

2: Trampolina - świetna zabawa dla dzieci
Trampoliny służą do zabawy. Popularne jest kupowanie trampolin dla dzieci i stawianie ich w ogrodach. Dzięki nim dzieciaki mają mnóstwo radości, a dorośli zyskują czas i odprężenie.

3: Przemiany w Polskim Internecie
Internet jest niewątpliwie najszybciej rozwijającym się źródłem wiedzy jak i rozrywki. Na przełomie 10 lat mogliśmy doświadczyć mnóstwa innowacyjnych przemian w Polskiej sieci.

4: Człowiek, który znokautował nudę na 27 lat
Podobno najwięksi geniusze i wizjonerze rodzą się zazwyczaj złym miejscu i czasie. Tak samo było z tym człowiekiem, który odmienił na zawsze świat komputerowej rozrywki, a jego spuścizna odbija się szerokim echem w popkulturze po dziś dzień.

5: Dzieci przedszkolne
Poranne ćwiczenia gimnastyczne są bardzo pomocne w zorganizowaniu i zdyscyplinowaniu grupy dziecięcej. Polepszają one przy tym przemianę materii oraz pobudzają czynności wszystkich narządów i układów organizmu dziecka

6: Odpowiednie gry dla dzieci
W dobie rozwoju technologii nasze dzieci ulegają nieodpartej pokusie gry na komputerze, konsolach itd. Często martwimy się, czy nie wpłynie to negatywnie na ich rozwój. Są jednak takie gry, które wymagają od naszych pociech zdrowego ruchu. O czym mowa? O grach na Nintendo Wii.

7: Najlepsze zabawki drewniane
Czasem szukając zabawek edukacyjnych dla naszych maluchów na prawdę ciężko jest znaleźć coś konkretnego. Dzisiaj w sklepach z zabawkami dla dzieci można spotkać się z ogromnym ich wyborem.

8: Stymulacja umysłu dziecka
Stymulacja umysłu dziecka i jego rozwój fizyczny rozpoczyna się w pierwszych latach jego życia, dlatego warto wesprzeć jego rozwój dostępnymi na rynku pomocami edukacyjnymi.

9: Przyszło lato, czas na basen
Minął kalendarzowy dzień lata, zaczyna się sezon wakacyjny. Bez przerwy przypominają ci o tym dzieci, czekające na okazję spożytkowania nadmiaru energii w atrakcyjny sposób.

10: Świat zbudowany dziecięcą wyobraźnią.
Od najmłodszych lat budujemy, bo mamy potrzebę tworzenia. Zaczynamy od klocków, kończymy na wznoszeniu budowli z prawdziwych materiałów, najpierw jesteśmy Bobem Budowniczym, później prawdziwym kierownikiem budowy.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.