Sport


Podkategorie w tej kategorii:
1: Biegać z komórką? Po co?
Wytrawni biegacze twierdzą, że do biegania wystarczą tylko dobre buty. Dobre – czyli z odpowiednią dla danego podłoża amortyzacją. Można i tak, chociaż komfortu biegania w odpowiednim ubraniu i z pomocą elektronicznych dodatków nie zapomni ten, który tak wyposażony przemierzał na własnych nogach kolejne kilometry.

2: Kupujemy odzież do biegania
Bieganie jest sportem niezwykle w Polsce popularnym. Od wielu lat jest ono propagowane jako najprostsza forma zdrowego stylu życia.Tak rzeczywiście jest.

3: Wszystko co powinieneś wiedzieć o kaskach rowerowych
Wraz z coraz częstszym przesiadaniem się mieszkańców polskich miast z samochodu / tramwaju / autobusu na rower wzrasta zapotrzebowanie na kaski rowerowe. O ile jednak wiedza przeciętnego Polaka o samych rowerach stoi na przyzwoitym poziomie, o tyle o kaskach zwykle nie wie on nic.

4: Kaski rowerowe – postaw na bezpieczeństwo
Każdy sport niesie za sobą możliwość wystąpienia rożnego rodzaju urazów. Nie inaczej jest w kolarstwie. Także w tradycyjnym cyklingu ulicami miasta można ulec wypadkowi. Jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi urazami szczególnie wrażliwych miejsc – takich jak głowa?

5: Wiosna na rowerze
Jazda na rowerze stała się w ostatnim czasie bardzo modna. Nie dość, że ludzie rozpoczęli pilne starania o swój wygląd, to jeszcze sama dyscyplina sportu stała się szeroko dostępna i po prostu modna.

6: Wszystko o odzieży do biegania
Odzież do biegania w ostatnich 20 latach stała się na całym świecie wyjątkowo rozchwytywanym akcesorium. Nowoczesne technologie pozwoliły z powodzeniem na zaprojektowanie nowych rozwiązań odzieżowych, których unikalność w zasadniczy sposób przekłada się na uczucie komfortu oraz osiągane wyniki treningowe.

7: Babolat - dla wszystkich tenisistów
Babolat to firma produkcyjna prosto z Francji, która od wielu już lat istnieje na rynku sportowym. Każdy zapalony tenisista nie raz o niej słyszał, bez względu na to czy jest zawodowym graczem czy też jedynie amatorem.

8: Idealny kort
Na całym świecie przybywa osób uprawiających dyscyplinę sportu jaką jest tenis. Jest to świetny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie znajomych.

9: Z odzieżą termoaktywną od razu cieplej
Odlo jest szwajcarską firmą skupiającą się głównie na produkcji oraz dystrybucji wysokojakościowej bielizny termoaktywnej. Firma posiada ugruntowaną pozycję rynkową oraz może się pochwalić ponad 60-cio letnim doświadczeniem branżowym.

10: Sportowa pasja zaczyna się już w dzieciństwie
Sport kojarzy nam się głównie z młodymi, dobrze zbudowanymi ludźmi, dla których zdrowy styl życia to chleb powszedni. Rzeczywiście, najwięcej aktywnych fizycznie nie skończyło jeszcze trzydziestu lat. Cała reszta przeważnie dzielnie kibicuje, a sportowcy w wyższym przedziale wiekowym są marginesem. A co z dziećmi?


Strona 1 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.