Fitness


1: Wybieramy idealny strój do ćwiczeń
Obecnie media kładą duży nacisk na propagowanie zdrowego trybu życia i aktywnego spędzania czasu, co zapewni nam wysportowaną sylwetkę i atrakcyjny wygląd. Sport i modę można bardzo łatwo połączyć!

2: Dlaczego warto biegać?
Bieganie to jedno z najskuteczniejszych ćwiczeń aerobowych. Nie wymaga drogiego sprzętu ani dużych nakładów finansowych – wystarczy mieć dobre buty. Jakie są zalety biegania?

3: Trener osobisty czyli wziąć się za siebie
Trening, trening i odpowiednia dieta, to dwie najważniejsze rzeczy które każdy człowiek powinien stosować w dwudziestym pierwszym wieku aby nie popaść w nadwagę. Warto więc wykorzystać usługi jakie prowadzi trener osobisty z miasta Gdańsk.

4: Joga dobra na wszystko?
Joga stała się modna, jednak zazwyczaj nie wiemy czy wiemy jaka jest jej historia. Etymologia słowa „joga” to: wiązać, połączyć, ujarzmić. Pojęcie te odpowiadają łacińskim iungre i angielskiemu yoke. Czy joga to tylko medytacja?

5: Nawet banalne ćwiczenia poprawiają kondycję
Pod koniec zimy często czujemy się ociężali, znużeni i brakuje nam sił witalnych. W oczekiwaniu na pierwsze promienie cieplejszego słońca, popracuj nieco nad swoim ciałem.

6: Poprawa kondycji zimą
Zima to czas w którym większość osób rezygnuje z aktywności. Najczęściej te osoby tłumaczą się tym że niekorzystna aura, że łatwiej się przeziębić itp. Jednak wcale nie musi tak być, można przecież ćwiczyć w domu. Jak uczynić to małym kosztem o tym w tym artykule.

7: Orbitrek czy rowerek treningowy co wybrać
Wiele osób chce stworzyć sobie w domowym zaciszu małą siłownię z której będą mogli korzystać zawsze gdy tylko będą mieli na to ochotę bez czekania na urządzenia jak to czasem bywa w klubach fitness.

8: Jaki wybrać rower treningowy
Wielu z nas decyduje się na jego zakup gdyż chciałoby poćwiczyć w zaciszy swojego domu. Na co uwagę kupując rowerek treningowy na to postaram się dziś odpowiedzieć.

9: Magia ćwiczeń klasycznego Pilatesa
Na czym ona polega? Dlaczego, pomimo tak dużej różnorodności zajęć poprawiających komfort naszego życia, to właśnie klasyczny pilates, uchodzi za najskuteczniejszą drogę do pięknego ciała, dobrego samopoczucia, zdrowia oraz równowagi między ciałem i umysłem.

10: Pole dance - taniec i akrobatyka
Jak w przypadku wielu tańców tak i korzenie dance pole sięgają do czasów starożytności. Ten taniec kojarzy się niektórym wyłącznie z erotyką, ale to nie jest jego jedyna składowa.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.