Pozostałe


11: Trening konia - sztuka wytrwałości
Trenowanie konia to niezwykle trudna i odpowiedzialna sztuka. Przeznaczona jest wyłącznie dla ludzi cierpliwych i odpowiedzialnych, a jednocześnie kochających te zwierzęta. Poniżej przedstawiamy kilka cennych porad dla osób, których marzeniem jest trenowanie koni w przyszłości.

12: Ubrania dobre do biegania
Biegać każdy może, ale nie każdy potrafi dobrać do tego odpowiedni strój. A nie jest to – wbrew pozorom – błaha sprawa. Odpowiednie ubrania i buty to nie jest (w każdym razie – nie tylko) kwestia „lansowania się”. To przede wszystkim wygoda i dbałość o zdrowie.

13: Trener osobisty z miasta Gdynia jako wena do ćwiczeń
Wykorzystanie możliwości jakie dają nam obiekty sportowe oraz coraz większa ilość osób oferujących trening indywidualny do najlepszy sposób na zrzucenie kilogramów nabytych przez brak ruchu.

14: Zalety ćwiczenia jogi
Joga stała się modna, lecz mimo zainteresowania zazwyczaj nie docenia się jej zalet. Tymczasem regularne ćwiczenia (asany) mogą naprawdę wzmocnić ciało i poprawić odporność organizmu. Jogę poleca się kobietom, które ciepią z powodu „burzy hormonów” oraz tym, którzy chcą schudnąć. Dlaczego?

15: Brak ruchu szkodzi zdrowiu
Istnieje wiele dyscyplin sportowych. Wiele uprawianych jest zawodowo, wyczynowo lub po prostu dla zachowania dobrej kondycji. Rosnąca świadomość społeczna i moda na prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia jest coraz powszechniejsza.

16: Wpływ stylu życia na nasze życie.
Często możemy spotkać się z różnego typu sporami w kwestii trybu życia. Niestety większość z ludzi stawia na ten nie zdrowy, przez co sama siebie skazuje na gorszą kondycję ciała i umysłu. Dlaczego więc nasz styl życia odgrywa, aż tak kluczową rolę?

17: Rower - najzdrowszy środek komunikacji
Rower to gwarancja zdrowia - i tych, którzy na nim jeżdżą, nawet nie trzeba do tego specjalnie przekonywać. Warto jednak przekonywać innych do tej przyjemnej formy wypoczynku w sposób aktywny – krzewimy wtedy zdrowy tryb życia.

18: Hulajnoga i różne sposoby uprawiania sportu
Ruch dla człowieka jest podstawą do tego by utrzymać ciało w dobrej kondycji. Co można jeszcze zrobić by poczuć się lepiej? Co zrobić by rowijać się szybciej ?

19: Snooker – zasady gry bilardowej
Pod nazwą snooker kryje się specyficzna odmiana bilardu, która od kilku lat zdobywa w naszym kraju coraz większą popularność. Warto w związku z tym zapoznać się z jej zasadami.

20: Mini boisko - na własność
Mini boisko na działce bądź w przydomowym ogródku jest marzeniem chyba każdego kto uprawia piłkę nożna. Sytuacja ta jest spowodowana tym, że nie ma u nas w kraju miejsc odpowiednich do uprawiania tego typu sportu.


Strona 2 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.