Sporty zespołowe


1: Adidas nowym sponsorem United
Manchester United w połowie lipca podpisał z niemiecką firmą Adidas najbardziej lukratywny kontrakt sponsorski w historii światowej piłki nożnej.

2: Łukasz Piszczek jako wszechstronny gracz
Łukasz Piszczek to przykład gracza mogącego pochwalić się znakomitymi predyspozycjami do prowadzenia piłki oraz dryblingiem godnym najlepszych graczy.

3: Dlaczego piłka nożna!
Wykrzyknik zamiast znaku zapytania – może dziwić, prawda? Niemniej podczas różnego rodzaju dyskusji o sporcie takie pytanie artykułowane gniewnym głosem można usłyszeć wielokrotnie.

4: Dlaczego w polskim sporcie są lepsi i gorsi?
Od dawna przyjęte jest, że w Polsce sportem narodowym jest piłka nożna. Przyjęło się tak kiedy nasza kadra odnosiła sukcesy na międzynarodowych arenach. Te czasy to już jednak przeszłość, a obecne realia pokazują zupełnie co innego.

5: Piccolo Cup w Łodzi – moc piłkarskich emocji dla całej rodziny!
Mnóstwo atrakcji i niezapomnianych sportowych emocji czeka na wszystkich uczestników oraz kibiców, którzy w niedzielę 2 czerwca 2013r., pojawią się w Łodzi na turnieju piłkarskim Piccolo Cup.

6: Amatorska piłka nożna
Od czasu powstania piłka nożna stała się jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Na całym świecie, niemal w każdym kraju możemy spotkać liczne zawodowe klubu i profesjonalne ligi.

7: Historia Realu Madryt do roku 1939
Real Madryt - chluba Hiszpanii, jednej z najlepszych zespołów w Historii. W czasie swej 110 letniej historii wiele się zdarzyło. Drużyna wielokrotnie znajdowała się na szczycie, triumfowała w turniejach. Do godnych podkreślenia zasługują szczególnie lata funkcjonowania klubu przed II Wojną Światową

8: Jeśli nie football to co?
Piłkarskie szaleństwo zalało Polskę. Futbol stał się sportem numer jeden w naszym kraju. Tylko co zrobić, kiedy bieganie za piłką nas nie fascynuje? Porównywarka cen Nokaut.pl proponuje zajęcia pozwalające oderwać się od krzyków kibiców i narodowego poruszenia. Sporty i hobby dalekie od stadionowych zmagań.

9: Wyposażenie sportowe na wysokim poziomie
Chcąc uprawiać jakikolwiek sport, musimy postawić na nowoczesne rozwiązania, profesjonalne przygotowanie i… doskonały sprzęt. Bez dobrego stroju sportowego, obuwia, czy też przyrządów o wysokiej jakości, osiągnięcie dobrej formy bez utraty zdrowia i przyjemności nie jest możliwe.

10: Śląsk Wrocław - walka o Ligę Mistrzów
Dosłownie za kilkadziesiąt minut Śląsk Wrocław rozegra swój pierwszy mecz w kolejnym etapie eliminacji do Ligi Mistrzów. Czy poradzi sobie z mistrzem Szwecji?


Strona 1 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.