Sporty zimowe


1: Kurs jazdy na nartach: o czym trzeba pamiętać
Większość początkujących, niedoświadczonych narciarzy, zdaje sobie sprawę, że aby jeździć dobrze i bezpiecznie, nie wystarczy zainwestować jedynie w dobry sprzęt, ale też warto wykupić sobie kurs jazdy na nartach.

2: Dokąd na narty?
O ile wakacje letnie można przyjemnie spędzać w wielu miejscach, o tyle na ferie zimowe koniecznie trzeba jechać w góry. Piękne, ośnieżone szczyty i możliwość jazdy na nartach to podstawowe zalety wypadu w góry, ale nie jedyne.

3: Snowboard - informacje praktyczne
Sport w życiu każdego z nas powinien pełnić bardzo ważną rolę. Sporty rządzą się swoimi prawami, jedne zaliczamy do sportów letnich, inne do zimowych – ze względu na warunki potrzebne do użytkowania. Snowboard zaliczany jest do sportów zimowych, choć nie ogranicza się tylko do trzech zimowych miesięcy.

4: Tani sposób na kupno sprzętu zimowego
Wiele osób w zimie nie uprawia żadnych sportów gdyż sprzęt jest drogi. Poza nartami czy deską snowboardową trzeba kupić także ubranie, gogle czy kask. Ceny nowych sprzętów są na tyle wysokie, że wielu po prostu na nie nie stać mimo iż chcieliby jakiś sport uprawiać.

5: Łyżwy idealne na zimę
Każda pora roku jest inna, a co się z tym wiąże, z każdą wiążą się inne sporty i inne spędzanie czasu. Latem możemy kąpać się w jeziorze, jeździć rowerami, a zimą?

6: Jak tanio kupić deskę snowboardową?
Sporty zimowe są niezwykle popularne. Coraz więcej osób chce aktywnie spędzać zimę. Wybieramy się na zimowy odpoczynek często z nartami i snowboardem.

7: Wiosna - najlepszy okres by kupić snowboard
Coraz więcej osób w naszym kraju decyduje by jeździć na snowboardzie, a okres wiosenno-letni jest tym, w którym możemy kupić sprzęt snowboardowy najtaniej.

8: Jak ubrać nasze dziecko na stok
Ferie się już rozpoczęły wiec wiele osób zwłaszcza młodych wyjedzie na obozy zimowe gdzie będą poznawać lub doskonalić swoje umiejętności w sportach zimowych. Jak odpowiednio przygotować dziecko do takiego wyjazdu? Co jest konieczne a co można pominąć?

9: Uzależnieni od mocnych wrażeń
Co kieruje ludźmi, który na co dzień ryzykują swoje zdrowie i życie uprawiając ekstremalne sporty? Czy jest to adrenalina, czy może coś więcej

10: Hiszpania dla narciarzy
Znajomi czasem mnie pytają, gdzie nauczyłam się jeździć na nartach i nie mogą uwierzyć, kiedy mówię, że w Hiszpanii, szkoda, ze większości, kraj ten, jeżeli już kojarzy się z nartami, to co najwyżej wodnymi. Dlatego aby walczyć ze stereotypami, poniżej opisuję najlepsze ośrodki narciarskie w Hiszpanii.


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.