Technologie


Podkategorie w tej kategorii:
1: Filtracja wody za pomocą odwróconej osmozy
Filtrowanie wody staje się coraz popularniejsze wśród Polaków. Wynika to oczywiście z rosnącej świadomości oraz potrzeb obywateli i cieszy producentów nowoczesnych filtrów do wody, oferujących różne typy tych urządzeń.

2: Kamera sportowa, czyli nowy wymiar sportu
Kamery sportowe to prawdziwy hit ostatnich lat, na co ewidentnie wskazuje ilość klipów udostępnianych na youtube rejestrowanych za pomocą tego sprzętu.

3: Czas odmierzany przez technologię pędzi znacznie szybciej
W dzisiejszych czasach wszystko zmienia się tak szybko, że ciężko czasami nadążyć za otaczającymi zmianami. To co jeszcze wczoraj było nowatorskie dzisiaj przechodzi już do historii.

4: Najbardziej tragiczne wypadki telefonów
Telefon ostatnio jest najlepszym przyjacielem człowieka. Jednak nie są one wolne od różnych tragicznych wypadków i niechcianych zdarzeń. Oto zbiór kilku sytuacji, które zagrażają naszym telefonom.

5: Nowoczesny telefon potrzebuje nowoczesnej ochrony
iPhone to telefon, któremu znacznie bliżej do możliwości komputera, aniżeli do klasycznych, znanych nam od lat telefonów komórkowych. I właśnie dlatego taki sprzęt potrzebuje również solidnej ochrony.

6: Nowoczesne systemy parkingowe
Producenci systemów parkingowych stale podnoszą jakość swoich produktów, prześcigając się w stosowaniu nowoczesnych technologii. Sprawdziliśmy jakie cechy są ważne dla użytkowników takich systemów.

7: Jeden z cudów techniki – drukarki laserowe
Igłówki, atramentówki czy… drukarki laserowe? To pytanie możemy sobie zadawać zastanawiając się nad wyborem sprzętu drukującego. Spośród tego niezwykle zacnego grona na szczególne wyróżnienie zasługą dziś te ostatnie, głównie ze względu na to, że są jednym z najnowszych cudów technologicznych.

8: Kupno telewizora - co wziąć pod uwagę?
Zakup telewizora to dość poważna decyzja – sprzęt tego rodzaju kupuje się zazwyczaj raz na kilka lat, stąd przed zakupem trzeba zrobić gruntowny research, by nie zainwestować w produkt, który z różnych względów nie będzie spełniał naszych wymagań.

9: Czy wiesz jaką linę wybrać do wyciągarki?
Branża przemysłowa serwuje ogromny dobór wyciągarek różnorodnego typu. Kto zdecyduje się na ten wydatek, w zamian dostaje sprzęt, które podczas jazdy w terenie nie raz dowiedzie własnej efektywności oraz niezawodności. Lecz prócz wyciągarki nadzwyczaj znacząca jest lina.

10: Spawamy aluminium
Aluminium przydaje się idealnie do spawania. Mamy możność je spawać licznymi procedurami, lecz w praktyce przeważa zaledwie parę z nich. W toku spawania trzeba uwzględnić reakcję metalu z tlenem i powstający wówczas w błyskawicznym tempie tlenek.


Strona 1 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.