Technologie


Podkategorie w tej kategorii:
11: Bezpieczna praca z przecinarką
Innowacyjne wynalazki, takie jak przecinarki nie zagrażają w nijaki sposób konsumentowi, oczywiście pod jednym wymogiem – iż będzie ona w prawidłowy sposób użyta. Jeśli nie dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych nie dziwmy się, iż dochodzi do tragedii.

12: Zagrożenia w czasie spawania
Spawanie to łączenie ze sobą elementów metalu przy pomocy obróbki cieplnej. Powierzchnie metali rozgrzewa się tak, iż podlegają nadtopieniu, po czym łączy się je ze sobą.

13: Wybór odpowiedniej formy cięcia
Przy okazji wyboru odpowiedniej machiny do cięcia i obróbki metali stajemy przed poważnym kłopotem – którą technologię wytypować? Dzisiaj na rynku wszelka z nich ma swoje wartości oraz wady i przeznaczona jest do cięcia określonego gatunku metalu i o odpowiedniej grubości.

14: Stosowanie mierników - dlaczego tak ważne w warsztacie?
Dla warsztatów naprawczych zakup miernika powłok lakierowych jest podstawową kwestią. Nie chodzi wyłącznie o wygodę pracy, lecz też o zapewnienie klientów o możliwościach warsztatu.

15: Na czym polegają główne technologie zastosowane w pralce?
Nie da się ukryć, że kupno pralki przychodzi dużo sprawniej, gdy posiadamy choć małą dawkę fachowej wiedzy. Wtedy to będziemy słuchać skomplikowanych nazw konkretnych technologii bez robienia wielkich oczu.

16: Automatyzacja procesów - co nam daje?
Automatyzacja procesów to bardzo ważny element każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Dzięki odpowiednim działaniom można znacznie ograniczyć koszty produkcji dóbr.

17: Skąd czerpać informacje przed zakupem sprzętu IT?
Technologie i IT to segment bardzo szeroki, w dodatku codzienny napływ informacji sprawia, że w zasadzie nie sposób być ze wszystkim na bieżąco. Często jednak aktualna wiedza jest niezbędna, by dokonać udanego zakupu.

18: Najnowocześniejsze zabezpieczenia elektroniczne
Innowacyjne technologie szczególnie dynamicznie rozwijają się w systemach alarmowych. Elektroniczne szafki, zaawansowana kontrola dostępu, czy szyfratory i cyfrowe zamki wciąż muszą być udoskonalane. Złodzieje bowiem bez wielkich trudności nadążają za tego rodzaju zmianami.

19: Rozkwit elektroniki
Nowoczesne technologie pomagają w rozwoju i usprawnianiu naszego życia, i to właśnie im zawdzięczamy wynalazki takie jak telewizja, internet czy telefonia komórkowa.

20: Aparat, kamera, odtwarzacz... Smartfon.
Narzędzia wielofunkcyjne lata swojej świetności mają za sobą. Kompilowanie funkcji klku przyrządów w jedno nie jest już szczytem marzeń każdego majsterkowicza. W zupełnie innym kierunki idzie świat nowych technologii, oferując swoim użytkownikom coraz to nowe funkcje.


Strona 2 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.