Technologie


Podkategorie w tej kategorii:
21: Alternatywa twardego dysku
Dotychczas wszystkie przeprowadzane operacje i działania związane z dokumentami, aplikacjami itd., miały miejsce w naszych komputerach i dla wszystkich było to jasne i zrozumiałe. Wydaje się jednak, że już wkrótce świat opanują „chmury”. Dokładniej mówiąc, tzw. „cloud computing” to usługi działające w chmurze.

22: Przejdź z Philipsem na telewizję cyfrową
Emisja obrazu w wysokiej rozdzielczości oraz dźwięk niczym z kina – taką atmosferę zapewnia telewizja cyfrowa, która już pojawiła się w województwie lubuskim. Jak mają się do tego przygotować inne regiony? Podpowiada ekspert.

23: Jak wybrać mysz komputerową?
Myszka jest nieodłącznym elementem komputera. Często nawet zdarza się, że posiadacze laptopów wyposażonych w touchpady, nie wyobrażają sobie pracy bez tego małego urządzenia.

24: Serwis o nowych technologiach
Lubisz nowinki techniczne? Interesujesz się różnego rodzaju sprzętem? Całymi dniami potrafisz przesiadywać nad jakimś aparatem czy komputerem? Doskonale!

25: Sprzęty radiowo – telewizyjne
Pojęcie sprzęt RTV przez ostatnie dziesięciolecia rozrosło się do ogromnych rozmiarów. W tej chwili zawiera się w nim masa różnorakich sprzętów, które mają służyć człowiekowi w codziennym życiu.

26: Pilot Philips z klawiaturą QWERTY
Philips stworzył pilota DUAL z wbudowaną klawiaturą QWERTY. Po jednej stronie pilot znajdują się przyciski, zaś po drugiej klawiatura QWERTY. Dwustronny pilot pozwala na obsługę standardowych funkcji telewizora oraz wprowadzenie tekstu niezbędnego do korzystania z Internetu.

27: Philips wydał aplikację TV Buying Guide
Wirtualny doradca, czyli TV Buying Guide pozwala przetestować każdy model telewizora marki Philips. Jak taka aplikacja działa? Na początek należy ją ściągnąć na telefon albo tablet z systemem Android lub iOS.

28: Futorologiczne wizje przyszłości
Futurolodzy od dawna wieszczą nadejście niezwykłych maszyn, które będą miały ponadludzką inteligencję i osobowość. Wydaje się, że jesteśmy coraz bliżej spełniania tych wizji, a maszyny niebawem mogą okazać się tworami znacznie doskonalszymi od człowieka.

29: Technologia w przemyśle produkcyjnym.
Rozwój technologi powoduje uproszczenie i przyśpieszenia wielu czynności na halach produkcyjnych. Najczęściej w przemyśle wykorzystywane są taśmy produkcyjne oraz pasy transportujące.

30: RTV w prezencie
Modne jest dawanie prezentów, jakie są duże i co najważniejsze, które można mieć na długie lata. Więc do takich urządzeń, należy swobodnie doliczyć takie rzeczy, jak na przykład AGAD, czy też RTV.


Strona 3 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.