Technologie


Podkategorie w tej kategorii:
31: Jaki telewizor wybrać do mieszkania
Planując zakup nowego telewizora stajemy przed dosyć poważnym dylematem. Ilość dostępnych na rynku modeli telewizorów i różne ich typy powodują, że bez odpowiedniej pomocy i wsparcia może być nam trudno znaleźć dla siebie interesujący nas model.

32: Przegląd zalet telewizorów LCD
To, że producenci reklamują telewizory LCD jako wyjątkowo niezawodne nie stanowi dla nas większego zaskoczenia, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że sami postępowalibyśmy identycznie chcąc sprzedać promowane przez siebie rozwiązanie.

33: Wybieramy odtwarzacz DVD
Zasadność inwestycji w odtwarzacz DVD nie budzi wątpliwości, osoby zainteresowane zakupem tego rodzaju sprzętu ciągle mogą mieć jednak wątpliwości, co do tego, jakie rozwiązanie można uznać za najbardziej atrakcyjne, a jakie za mniej interesujące.

34: Jak wybrać dobry telewizor dysponując niewielkim budżetem?
Do niedawna mogło się nam wydawać, że osoby oszczędne nie mają szans na wejście w posiadanie najnowszych modeli telewizorów. I teraz nie jest to łatwe, producenci kolejnych z nich ciągle bowiem niepokoją wysokimi cenami najbardziej popularnych modeli.

35: Kino domowe bez telewizora
Marzy ci się kino domowe? Aby się nim cieszyć, nie musisz nawet kupować 40-calowego lub 50-calowego telewizora. Wystarczy ci projektor. Żaden telewizor nie zbuduje takiej kinowej atmosfery. Będziesz musiał tylko zadbać o dobry film i popcorn.

36: Na co zwrócić uwagę przy zakupie DVD?
Sprawdzasz program telewizyjny, ale znów nie znajdujesz w nim żadnej ciekawej propozycji na wieczór? Za oglądanie filmów w internecie najczęściej musisz płacić? Nie masz ochoty wychodzić do kina? Kup sobie DVD i oglądaj to, na co masz ochotę i kiedy chcesz.

37: Odtwarzacz DVD czy Blu-ray?
Chciałbyś zebrać własną kolekcję filmów, ale nie wiesz na jaki nośnik się zdecydować? Przeczytaj czym charakteryzuje się DVD, a czym Blu-ray. Przemyśl, który odtwarzacz zakupić i oglądaj swoje ulubione filmy.

38: Na co zwrócić uwagę przy zakupie tabletu?
Świat staje się coraz bardziej skomputeryzowany. Prawie każdy ma laptopa i telefon komórkowy. Dzięki obydwu można połączyć się z internetem, ale pierwszy bywa mało mobilny, a drugi oferuje mało funkcji do pracy. Może to czego potrzebujesz, to tablet?

39: Na co zwrócić uwagę przy zakupie telewizora?
Planując zakup sprzętu, który ma nam służyć przez lata, warto podjąć dobrze przemyślaną decyzję. Takim sprzętem jest np. telewizor. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze spośród niezliczonej liczby modeli?

40: Telewizor LCD, plazmowy, LED czy 3D?
Telewizory kineskopowe powoli przechodzą do historii. W sprzedaży są już wyłącznie telewizory z płaskimi ekranami. Do wyboru są cztery typy: LCD, plazmowe, LED i 3D. Na który z nich się zdecydować? Jakie są ich wady i zalety?


Strona 4 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.