Technologie


Podkategorie w tej kategorii:
51: Światła dyskotekowe LED
Trwa moda na dekorowanie światłem. Jest ono elementem koniecznym dla dobrej ekspozycji dyskotek, wnętrz i klubów nocnych. W całą tę modę idealnie wpisuje się oświetlenie LED, które daje najlepsze możliwości dla projektantów, jest nowoczesna i ekologiczna.

52: Niezbędne akcesoria do iPada
Nie ma już chyba na świecie nikogo, kto nie słyszałby o urządzeniu wprowadzonemu przez nieżyjącego już Steve'a Jobsa – iPadzie. Wkrótce pojawić się trzecia generacja tabletu, który ludzi wykorzystują i do rozrywki, i do pracy. Aby jedno i drugie było łatwe, przydałyby się dodatkowe akcesoria.

53: Telewizja przemysłowa i systemy alarmowe - dbaj o swoją firmę
Systemy alarmowe to standardowe wyposażenie obiektów handlowych, przemysłowych, biurowych, a nawet domów prywatnych. Instalacja systemów alarmowych zapewnia bowiem niezbędną ochronę mienia i bezpieczeństwa przebywających na ich terenie osób. Na dobrą firmę pracuje się latami.

54: Gadżety gadżeciarzy Apple
Fanów marki Apple często określa się gadżeciarzami, którzy są w stanie zapłacić każdą cenę za nowy produkt tej znanej firmy, nie zważając na możliwości techniczne, czy też porównania z innymi, podobnymi urządzeniami. Oczywiście mają do tego prawo, ale czy zasługują na wcześniej wspomniane miano?

55: Kindle Fire czy iPad?
W kwietniu 2010 roku coś bezpowrotnie się zmieniło. Oto na rynku pojawiły się urządzenia, które swoją wielkością i funkcjami przypominały mini-komputer. W rzeczywistości jednak okazały się czymś więcej, bo oprócz podstawowych funkcji oferowały również inne, nieznane wcześniej.

56: Specyfikacja wózka widłowego
Trudno wyobrazić sobie pracę hal magazynowych i składowania towarów bez użycia sprzętu transportu bliskiego. Wózki widłowe w diametralny sposób wpisały się w przyspieszenie i rozwój wielu branż, ułatwiając pracę przedsiębiorcom.

57: W czym tkwi fenomen Apple?
W jakikolwiek zakątek świata byśmy się nie wybrali, niemal każdy napotkamy przez nas człowiek z pewnością słyszał o Apple. Produkty tego potentata na rynku elektroniki podbiły rynek, wykorzystuje się je do pracy, służą rozrywce, nauce – jednym słowem są idealne.


Strona 6 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.