Czas odmierzany przez technologię pędzi znacznie szybciej

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Dominik

Czytano: 894 razy | Kategoria: Technologie | Ilość słów: 417 | Data: 07.10.14 | 0 komentarzyW dzisiejszych czasach wszystko zmienia się tak szybko, że ciężko czasami nadążyć za otaczającymi zmianami. To co jeszcze wczoraj było nowatorskie dzisiaj przechodzi już do historii.


To, czym zachwycaliśmy się wszyscy jeszcze jakiś czas temu aktualnie jest czymś tak normalnym, tak na porządku dziennym, że traktujemy to jako coś normalnego, jako rzecz zwyczajną, zupełnie powszechną. Jest naprawdę wiele takich rzeczy.

 

Kto jeszcze niedawno myślał, że telefon komórkowy to rarytas dostępny jedynie dla najbogatszych? No dobra, może było to i dawno temu, lecz w skali szybkich technologicznych zmian. Kiedyś jeden wynalazek trwał bardzo długo zanim stworzono coś nowego. Dzisiaj wielu posiadaczy najnowocześniejszych smartfonów nie pamięta tamtych czasów, bo jeszcze nie było ich na świecie... To tylko pokazuje, jak czas odmierzany przez rozwój technologii błyskawicznie pędzi.

 

Tak samo się ma sprawa z różnego rodzaju kartami debetowymi czy kredytowymi. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych pieniądze to były po prostu pieniądze. Dzisiaj zaś kartą w sklepie płacą nawet starsi ludzie. Co prawda, większość z nich pozostanie przy tradycyjnej formie płatności – gotówce, jednakże zmiany widać na każdym kroku. To się stało tak powszechne, że niedawno znana sieć sklepów musiała zgodzić się na płacenie kart, choć strasznie się wcześniej przed tym broniła.

 

Jak karta i bank to także płatności elektroniczne. To niezwykle wygodne, że nie musimy wybierać się do banku, żeby na przykład sprawdzić stan konta, przelać pieniądze czy wybrać gotówkę. Dokładnie w ten sposób nie ruszając się z domu możemy opłacić rachunki. Co tu dużo mówić, wiele branż, które zawsze wydawały się obsługiwać swoich klientów tradycyjnie, teraz rozszerza swoje możliwości o obsługę online. Po prostu, świat pędzi jak jej zagra technologia, a jej melodia nie pozostawia wątpliwości – chcesz nadążyć za zmieniającym się rynkiem, chcesz być tam, gdzie Twoi klienci?

 

Zaoferuj swoje usługi w internecie. Ostatnio takim sposobem możemy na przykład wymienić walutę. Wymiana waluty online to niezwykle komfortowe rozwiązanie. Zamiast szukać kantoru i jak najbardziej korzystnej dla nas ceny, możemy po prostu skorzystać z usług takiego internetowego kantoru, by móc w jednym miejscu zrobić wszystko: wymienić walutę zupełnie bezpiecznie, a przy tym odnaleźć jak najlepszą dla nas ofertę. No tak, za parę miesięcy wszyscy już tak pewnie będziemy korzystać z kantoru, bo podobnie jak z innymi rzeczami, to co teraz nowe, szybko stanie się na porządku dziennym.

 
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.