Nawigacja


1: Monitoring GPS kluczem do kontroli pracownika?
W dobie rosnących kosztów pracy, paliwa oraz eksploatacji firmy z branży TSL szukają oszczędności. Coraz częściej zatem wybierają monitoring GPS pojazdów, który umożliwia nie tylko lokalizowanie samochodu ale także sprawdzenie realizacji zleceń oraz kontrolę zużycia paliwa. Co jeszcze potrafią systemy monitorowania pojazdów?

2: Monitorowanie pojazdów firmy transportowej
Prowadząc firmę transportową bardzo ważny jest każdy kilometr jaki jest pokonywany przez samochody firmy. To właśnie pokonywane kilometry wpływają w dużej mierze na to jakie są koszty działalności takiej firmy.

3: Wakacyjne podróżowanie z nawigacją
Wynająłeś domek na Mazurach, malowniczo usytuowany na skraju lasu i jednocześnie przy brzegu jeziora, ale błądzisz już ponad godzinę, by w ogóle go znaleźć? Następnym razem zabierz ze sobą nawigację samochodową – oszczędzisz sobie i bliskim sporo czasu i nerwów.

4: Jaka nawigacja będzie najlepsza i dla kogo
Wybór nawigacji GPS jest na rynku obecnie tak duży, a ceny tak różne, że dla laika nie sposób odnaleźć się w tym wszystkim. Jest to powodem częstego zakupu nawigacji, która tak na prawdę albo nie jest dobra albo nie spełnia naszych oczekiwań.

5: Cud nawigacji samochodowej
Technika cały czas idzie do przodu i warto jest korzystać z jej zdobyczy. Jeszcze do niedawna, aby się nie zgubić w podróży zaopatrywaliśmy się w szereg map. Obecnie nie musimy już polegać na papierowych mapach i możemy posługiwać się systemami nawigacyjnymi.

6: Wycieczka z nawigacją
Kiedy wybieramy się w podróż i chcemy zwiedzać, to przyda się nam nie tylko odpowiedni strój, ale również powinniśmy zaopatrzyć się w zestaw map i przewodników.

7: Najlepsze nawigacje na telefon
Jednym z najpopularniejszych gadżetów elektronicznych, bez którego nie może się obejść większość każdego społeczeństwa, jest telefon komórkowy. Jest poręczny i niezwykle funkcjonalny, dlatego nadaje się nie tylko do utrzymywania kontaktów z rodziną.

8: Nowoczesna nawigacja
Ci, co kochają podróże, czy to piesze czy mobilne, z pewnością docenią dobra nawigację satelitarną, która pomoże im trafić w każde miejsce i nie pozwoli zabłądzić.

9: Telefony z gps
Trudno sobie wyobrazić życie w dzisiejszych czasach, bez podręcznych gadżetów elektronicznych, które służą nam do pracy, nauki, zabawy i kontaktów towarzyskich.

10: Telefony komórkowe z nawigacją
Dzisiejsza technika niesamowicie szybko się rozwija i prężnie poszerza swoje możliwości. Ludzie w dzisiejszych czasach nie mogą sobie wyobrazić normalnego, codziennego funkcjonowania bez gadżetów elektronicznych takich jak laptop, telefon komórkowy, czy tablet.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.