Nowoczesny telefon potrzebuje nowoczesnej ochrony

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: berszi

Czytano: 520 razy | Kategoria: Technologie | Ilość słów: 402 | Data: 16.04.14 | 0 komentarzyiPhone to telefon, któremu znacznie bliżej do możliwości komputera, aniżeli do klasycznych, znanych nam od lat telefonów komórkowych. I właśnie dlatego taki sprzęt potrzebuje również solidnej ochrony.


Do najpopularniejszych zabezpieczeń dla telefonu należą wszelkiego rodzaju folie ochronne, a także etui iphone. Takie etui, jeżeli będzie skórzane prócz oczywistej funkcji jak ochrona, będzie również dodawała naszemu telefonowi znacznie więcej elegancji.

Niektóre etui iphone posiadają również funkcje mocowania na ramię, albo też specjalny haczyk umożliwiający doczepienie smyczy. To sprawia, że nasz telefon będzie również zabezpieczony przed zgubieniem. Musimy pamiętać, że dzisiejsze iPhone posiadają tysiące funkcji, również tego rodzaju, których strata była by dla nas bardzo kosztowna. Takimi funkcjami jest chociażby możliwość dokonywania zakupów za pomocą telefonu. Właśnie dlatego dobrze, jeżeli posiadamy solidne etui. Niektóre etui iphone mają zamek błyskawiczny, inne zaczepy, a jeszcze inne jego rodzaje nie posiadają takich dodatków. Kupując etui iphone warto zdecydować się na takie, które jest po pierwsze skórzane, a po drugie posiada jakiekolwiek zamknięcie i opcjonalnie możliwość mocowania chociażby do ramienia. Dzięki temu, że będzie ono skórzane będzie znacznie trwalsze, aniżeli zwyczajne i stosunkowo tanie futerały na telefony. Dodatkowe wyposażenie naszego etui iphone, takie jak mocowanie do ramienia, specjalne zaczepy nawet na rower, oraz wiele podobnych dodatków są nie tylko gadżetami, ale równie przydatnymi sprawami w sytuacji, kiedy nasz telefon często z nami podróżuje. W takiej sytuacji nie ma wyjścia, musimy solidnie o niego zadbać, by po pierwsze go nie zgubić, a po drugie nie uszkodzić. To zbyt cenny telefon, by wrzucać go do torebki pełnej szpargałów, albo też trzymać go w kieszeni z innymi przedmiotami, takimi jak klucze. To zwiększa ryzyko zarysowania telefonu.


Czy zatem etui iphone jest drogim dodatkiem? Absolutnie nie. nawet te skórzane modele są stosunkowo tanie i na takie etui iphone będziemy z pewnością mogli sobie pozwolić bez najmniejszego problemu. Wybór etui powinien być również podyktowany względami takimi jak elegancja, a nie jedynie bezpieczeństwem. Pamiętajmy, że zwłaszcza w przypadku spotkań biznesowych, eleganckie wyposażenie dla naszego telefonu z pewnością zwróci uwagę kontrahenta. Dlatego warto zadbać o to, by futerał był skórzany, oraz możliwie luksusowy z wyglądu. Dzięki temu na pewno przykuje on wzrok, a my sami będziemy w oczach innych ludzi odbierani znacznie bardziej biznesowo.


Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.