Pozostałe


1: Zalety posiadania tabletu
Jeszcze nie tak dawno table, choć sprawiał wrażenie gadżetu oryginalnego, jawił się również jako produkt o ograniczonej funkcjonalności. Dziś coraz większej grupie osób trudno jednak wyobrazić sobie funkcjonowanie bez niego.

2: Zegarki dla sportowców
Uprawianie właściwie jakiegokolwiek sportu z pewnością jest fantastyczną pasją która doskonale wpływa zarówno na nasze zdrowie fizyczne, jak i psychiczne.

3: Zalety i wady ebooków
Książki elektroniczne istnieją na rynku dopiero kilka lat. Niektórzy twierdzą, że są one potrzebne, inni że zastąpią one książki drukowane. Jak to jest naprawdę?

4: O dyktafonach słów kilka
Dyktafon - urządzenie, które jeszcze kilkanaście lat temu było niepotrzebne, dziś jest obowiązkowym narzędziem pracy studenta czy dziennikarzy. Poszerz swoją wiedzę odnośnie tego urządzenia i przeczytaj więcej.

5: Nowe systemy przeładunkowe w ofercie WIŚNIOWSKI
W ofercie firmy WIŚNIOWSKI, producenta bram, drzwi i ogrodzeń pojawiły się nowe rozwiązania z zakresu techniki przeładunku, które idealnie sprawdzą się w centrach magazynowych i logistycznych.

6: Puf jak gorąco!
Gdy za oknem gorąc, marzymy o tym, by schować się w cieniu. Nie w każdej pracy panuje jednak latem przyjemny chłodek. Wówczas przydaje się klimatyzacja. Ułatwia życie, ale ma też swoje wady. Jakie?

7: Elektryk – gdy padnie prąd
Wykorzystanie możliwości jakie daje nam prąd elektryczny jest bardzo ważne w dwudziestym pierwszym wieku. Właśnie dla tego trzeba korzystać z możliwości jakie dają nam odpowiednie usługi elektryczne oferowane przez coraz więcej profesjonalnych firm.

8: Suszenie higroskopijnych tworzyw konstrukcyjnych
W przypadku tworzyw sztucznych a w szczególności w przypadku tworzyw konstrukcyjnych bardzo ważne znaczenie ma zastosowanie właściwej metody suszenia i utrzymania specyficznych dla danego typu tworzywa parametrów suszenia.

9: Redukcja kosztów produkcji w przetwórstwie tworzyw
W przetwórstwie tworzyw sztucznych w większości wypadków muszą być stosowane dodatki, które mają na celu poprawienie procesu produkcyjnego. Są to zarówno dodatki barwiące jak i specjalistyczne dodatki poślizgowe, uniepalniacze, środki spieniające - porofory, antybloki, plastyfikatory i wiele innych.

10: Dobry informatyk niczym lekarz.
Technika wciąż się rozwija. Co rusz powstają jakieś nowe wynalazki, urządzenia bądź aplikacje ułatwiające życie a zarazem uzależniające nas od naszych elektronicznych cudeniek. Bronić się czy popłynąć razem z nurtem?


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.