Pozostałe


11: Nowoczesny i funkcjonalny sprzęt AGD
Wyobrażając sobie gospodynię domową wielu z nas ma przed oczyma nienagannie ubraną amerykankę zerkającą na nas z plakatu czy ulotki z lat 50-tych. Ówczesna kobieta nie pracowała zawodowo, prowadziła dom, opiekowała się dziećmi i z uśmiechem na ustach witała wracającego z pracy męża.

12: Dobieramy akcesoria do kamery
Po kupieniu kamery właściwie od razu możemy zacząć filmować. Warto jednak pomyśleć o dodatkach, które ułatwią nam jej obsługiwanie, zwiększą jej możliwości, a także ochronią przed zniszczeniem.

13: Zestawy szpiegowskie nie tylko dla profesjonalistów
Szukając w Internecie można odnaleźć sporo intrygujących rzeczy. Wystarczy zaledwie wpisać mini podsłuchy, wykrywacz podsłuchów a sklepy internetowe pokarzą się same.

14: Czy warto montować alarmy i jakie parametry powinny spełniać
Zarówno w domach jak i firmach trzymamy przedmioty, dane, informacje czy patenty, które są dla nas bezcenne. Co zrobić aby nie dostały się one w niepowołane ręce. Aby dorobek naszego życia w jednej chwili nie przepadł bez śladu. Odpowiedź jest prosta zamontować alarm antywłamaniowy.

15: Nowoczesne urządzenia do odbioru telewizji
Na rynku sprzętu elektronicznego jesteśmy w stanie obecnie znaleźć coraz więcej nowoczesnych urządzeń. Nowe technologie obioru, jak trójwymiar jesteśmy w stanie znaleźć w coraz większej liczbie odbiorników.

16: Czym jest amplituner?
Kino domowe to jedno z urządzeń, które bardzo uprzyjemnia pracę na komputerze, oglądanie filmów czy granie w gry. Wielu z nas marzy o tym, by mieć je w swoim posiadaniu. Kino domowe wiążę się z amplitunerem. Co kryje się za tym słowem?

17: Szybkie, łatwe, wygodne!
Plastikowa karta płatnicza to elektroniczna forma płatności wydawany przez banki, który stanowi bazowe istotne narzędzie zdalnego dojścia do pieniędzy zgromadzonych na koncie w banku.

18: Różnica między odtwarzaczami mp3 a odtwarzaczami mp4
Od dosyć długiego czasu popularne są wśród klientów sklepów internetowych odtwarzacze mp3. Są to specjalne urządzenia, które pozwalają na słuchanie muzyki z urządzenia w formacie mp3, a często również wav, midi i innych popularnych formatach dźwiękowych.

19: Na co zwrócić uwagę przy wyborze kamery?
Na rynku jest dostępnych bardzo wiele rodzajów kamer cyfrowych. Producenci oferują coraz to nowsze rozwiązania i dodatkowe funkcje. Jak więc spośród tego gąszczu wybrać idealną dla nas kamerę?

20: Jaki aparat dla początkującego fotografa?
Każdy początkujący fotograf z całą pewnością zadaje pytanie, jaki aparat fotograficzny wybrać dla siebie. Przygodę z fotografią na pewno warto rozpocząć od wyboru niezbyt zaawansowanego aparatu, by móc poznawać ich poszczególne opcje oraz możliwości.


Strona 2 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.