Pozostałe


21: Zastosowanie chłodnictwa w branży spożywczej
Branża spożywcza jest najdynamiczniej rozwijającą się branżą na rynku gospodarczym. Produkcja jedzenia odbywa się przez cały czas, nieustannie, dlatego firmy spożywcze potrzebują w tym celu wielu chłodni, na przetrzymywanie produktów spożywczych przewożonych regularnie według zamówienia do sklepów, i hurtowni.

22: Czym jest chłodnictwo?
Chłodnictwo polega na odprowadzaniu ciepła. Wiele firm ma na wyposażeniu specjalne urządzenia instalowane w chłodniach, które wysysając całe ciepło z wewnątrz budynku, wypychają je na zewnątrz.

23: Jak wybrać telewizor?
Kiedyś szczytem luksusu w ogóle był telewizor. Nieraz sąsiedzi z okolicznych domów zbiegali się, aby wspólnie obejrzeć wydanie wiadomości, film. Jednak czasy sprzed 50 lat bezpowrotnie minęły. Teraz telewizor stanowi podstawowe wyposażenie każdego domu, podobnie, jak miotła czy kubeł na śmieci.

24: Gadżety dla geeka-zmarzlucha
Praktycznie codziennie na rynek wprowadzane są nowe gadżety dla geeków. Niektóre okazują się bardzo przydatne, praktyczność innych to kwestia do kilkugodzinnych dyskusji. Producenci zbadali rynek produktów również zimą, dlatego na tę porę roku przygotowano specjalną grupę gadżetów na USB.

25: Geolokalizacja – technologiczny krok na przód, czy złodziej danych?
Termin „geolokalizacja” stał się w ostatnim czasie niezwykle popularny. I choć z tytułowej usługi nie korzysta jeszcze tak wielka grupa ludzi, jak portali społecznościowych to wszystko wskazuje na to, że uzyskanie podobnego poziomu popularności jest tylko kwestią czasu.

26: Technologia led w telewizorach
Telewizor LED jest w tej chwili najczęściej wyróżnianym modelem odbiorników telewizyjnych. Uznaje się go za istotę najwyższych własności plazm oraz telewizorów LCD.

27: Jak wybrać odtwarzacz mp3?
Odtwarzacze mp3 kilka lat temu zrewolucjonizowały rynek przenośnych urządzeń do słuchania muzyki. Pliki w cyfrowym formacie można było przesyłać, przenosić, kupować w sklepach internetowych. Oszczędzaliśmy miejsce i czas.


Strona 3 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.