Nowe systemy przeładunkowe w ofercie WIŚNIOWSKI

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: aveex

Czytano: 774 razy | Kategoria: Pozostałe | Ilość słów: 563 | Data: 24.06.13 | 13 komentarzyW ofercie firmy WIŚNIOWSKI, producenta bram, drzwi i ogrodzeń pojawiły się nowe rozwiązania z zakresu techniki przeładunku, które idealnie sprawdzą się w centrach magazynowych i logistycznych.


Systemy przeładunkowe stanowią ważny element infrastruktury centrów logistycznych i magazynowych. Wpływają one na usprawnienie działania pracy  zaplecza, w którym realizowany jest proces przeładunku towarów. Wynika to z wymagań i przepisów, które mają na celu zapewnienie pracownikom bezpieczną i jak najmniej uciążliwą pracę, a także ochronę samego obiektu oraz towarów.

Kompletne stanowisko oferowane przez firmę WIŚNIOWSKI spełnia wszystkie normy dotyczące zarówno bezpieczeństwa, jak i eksploatacji. Zostały one zaprojektowane również z myślą o designie. Charakteryzują się wysoką estetyką, co podnosi walory całego obiektu.

Nowy system przeładunkowy WIŚNIOWSKI to: bramy, pomosty, uszczelnienia oraz wyposażenie dodatkowe w postaci naprowadzaczy i odbojników. Wszystkie elementy tworzone są w oparciu o najwyższą jakość materiałów oraz najnowocześniejsze technologie.

Bramy

Stalowe bramy segmentowe MakroPro to gwarancja najwyższej jakości i niezawodnego działania. Elementy konstrukcyjne bramy wykonywane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Skrzydło zbudowane jest z segmentów o grubości 40 mm. Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panel dostępny w kilku wersjach: segment stalowy pełny, segment stalowy z okienkami, segment aluminiowy przeszklony, panel aluminiowy przeszklony VISUAL. W segmentach zastosowano specjalny system wielowarstwowego zaginania blachy, który zapewnia stabilne mocowanie zawiasów. To jednocześnie najbogatsza oferta wzorów i kolorów
w segmencie bram o przeznaczeniu przemysłowym

Pomosty

W zależności od wymagań obiektu WIŚNIOWSKI oferuje dwa typy pomostów: z klapą z opuszczanym językiem oraz z językiem wysuwanym teleskopowo. Pomosty te idealnie pełnią swoją funkcję niwelowania poziomu między miejscem rozładunku a skrzynią przeładunkową samochodu dostawczego, bez względu na gabaryty samochodu.

- PowerRamp 232 – elektrohydrauliczny pomost przeładunkowy z klapą z opuszczanym językiem.
Zaletą PowerRamp 232 M jest unikalne rozwiązanie w postaci centralnie umieszczonego siłownika. Dzięki temu rampa może podążać za przechyłami pojazdu do 10% szerokości platformy, co pozwala jej idealnie dopasowywać się do poziomu samochodu dostawczego.

- PowerRamp 233 NG - elektrohydrauliczny pomost przeładunkowy z klapą wysuwaną do przodu (teleskopowo). Podobnie jak w przypadku rampy z opuszczaną klapą PowerRamp 233 NG posiada centralnie zamieszczony napęd, co pozwala rampie elastycznie dostosować się do ruchomego podłoża.

Dodatkowo wysuwana klapa daje możliwość przeładunku towarów poniżej poziomu rampy, co daje większe możliwości obsługi różnych rodzajów samochodów dostawczych.

Kołnierze uszczelniające

Kołnierze uszczelniające oferowane przez firmę WIŚNIOWSKI to doskonałe rozwiązania cechujące się trwałością i dobrymi właściwościami użytkowymi. Pozwalają one ograniczyć zużycie energii oraz zapewniają zabezpieczenie dla przeładowywanych towarów a także zwiększają komfort pracy personelu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów charakteryzują się dużą odpornością na promieniowanie UV, a także wysokie i niskie temperatury. Trwale zachowują estetyczny wygląd, a poszczególne elementy

nie odkształcają się.

Naprowadzacze i odbojniki

Bezpieczne i precyzyjne dokowanie pojazdu ciężarowego w miejscu jest zapewniony dzięki naprowadzaczom kół oraz odbojników, które stanowią zabezpieczenie zarówno dla samochodu, jak i stacji przeładunkowej.

Wszystkie elementy systemów przeładunkowych dostępne w sieci sprzedaży w całym kraju.


Podpis

Bandera


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.