Telefonia


1: Jak wybrać smartphone?
W momencie decyzji co do nowego sprzętu wielu z nas zastanawia się jak wybrać odpowiedni dla siebie model. Jakie krytreria brać pod uwagę aby dokonany wybór okazał się słuszny?

2: Jaką obudowę na telefon wybrać?
Posiadanie telefonu komórkowego w dzisiejszych czasach jest absolutną koniecznością. Nie wyobrażamy już sobie praktycznie funkcjonowania bez posiadania telefonu. Nawet małe dzieci zostają przez swoich rodziców wyposażone w tego typu urządzenia, aby rodzic miał w każdej chwili i w każdym momencie swobodny kontakt ze swoim dzieckiem.

3: Czego kobieta szuka w telefonie
Obecne telefony potrafią dużo więcej niż by się mogło wydawać. Gdy jeszcze kilkanaście lat temu oprócz pisania smsów największą atrakcją były dzwonki polifoniczne, dziś dzięki telefonom można przeprowadzić rozmowę video, zrobić zakupy, zapłacić podatki czy przeczytać książkę.

4: Czy testy prędkości procesorów są wiarygodne?
W branży technologicznej wszystkie chwyty dozwolone – przynajmniej z takiego założenia wychodzą niektóre firmy. Samsung jest niekwestionowanym liderem rynku i choćby z tego względu na działania Koreańczyków patrzy się zdecydowanie uważniej. Co tym razem przeskrobali Koreańczycy?

5: System operacyjny w smartfonie - jaki wybrać?
Decydując się na nowy smartfon zwyczajowo kluczową kwestię odgrywa nazwa producenta danego urządzenia. Najpopularniejsi z nich – Apple, Samsung czy Sony – bronią się jakością wykonania. Niemniej równie istotną kwestią, która decyduje między innymi o szeregu zastosowań danego telefonu jest jego system operacyjny.

6: Jak wybrać urządzenie mobilne skrojone na naszą miarę?
Natknąłem się ostatnio na żart trafnie podsumowujący wachlarz zastosowań smartfonów. Brzmiał on: co najbardziej zdziwiłoby człowieka, który zostałby przeniesiony w czasy obecne wprost z XIX wieku?

7: Nowoczesne i nowatorska sieć 3G
Bardzo często można spotkać się ze stwierdzeniem, że współczesny świat opiera się w znacznej mierze na przekazie elektronicznym i telefonicznym. Przyznać należy, że jest stwierdzenie jak najbardziej właściwe i słuszne, a tym samym trudno nie zgodzić się z jego zasadnością.

8: Nowoczesne i funkcjonalne telefony komórkowe
Współczesny człowiek nie potrafi wręcz wyobrazić sobie życia bez osobistego telefonu. Jest to podstawowe narzędzie komunikacji, pozwalające na stały kontakt werbalny lub sms, skutecznie zastępujące tradycyjną pocztę, telegramy tudzież telefonię stacjonarną.

9: VOD, czyli oglądanie na żądanie
Zdarza się, że olejny odcinek ulubionego serialu lub programu telewizyjnego został przez daną osobę pominięty, często z powodów niezależnych od widza.

10: Payback – doskonały sposób na nagrody
Na świecie nie ma chyba osoby, która nie chciałaby otrzymywać upominków. Prezenty, nawet drobne podarki, uwielbia każdy bez względu na wiek i płeć. Okazji, by obdarować bliską osobę jest wiele – imieniny, urodziny, jubileusze.


Strona 1 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.