Telefonia


21: Zero problemów z telefonem
Telefony komórkowe to niewątpliwie wspaniała zdobycz cywilizacji, która umożliwia nam szybkie komunikowanie się. Możemy w mgnieniu oka wezwać pomoc, zamówić sobie jedzenie czy też nawiązać rozmowę ze znajomymi i rodziną.

22: Poznaj swój telefon
Telefony komórkowe bardzo przydają się nam każdego dnia. Służą nam telefony komórkowe do komunikacji, ale nie tylko. Wiele osób wykorzystuje swoje telefony komórkowe do grania w gry i również do surfowania po sieci internetowej.

23: Smartfony - top 10
Smartfony przebojem wdarły się do Polski. Prognozy wskazują, że w 2015 roku będą stanowiły 65% naszego rynku urządzeń mobilnych. Które modele najbardziej przypadły Polakom do gustu? Porównywarka cen Nokaut przedstawia top 10 najczęściej poszukiwanych w styczniu 2012 roku smartfonów.

24: Rozwój telefonów komórkowych
Bardzo intensywny rozwój technologii pozwolił na stworzenie wielu urządzeń, które jeszcze kilkanaście lat temu mieściły się jedynie w głowach futurologów.

25: Korzystanie z telefonów na co dzień
Trudno sobie obecnie wyobrazić brak możliwości korzystania na co dzień z telefonów komórkowych. Wiele osób jest wręcz uzależnionych od możliwość rozmów telefonicznych, czy wysyłania wiadomości tekstowych. Aparaty telefoniczne z jakich możemy obecnie korzystać są również urządzeniami wielofunkcyjnymi.

26: Aplikacje do telefonów komórkowych
Każdy z nas chyba doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że współczesne telefony komórkowe dawno już przestały być tylko zwykłymi telefonami – obecnie mogą nam one zaoferować tak wiele najróżniejszych funkcji, że korzysta się z nich w naprawdę wielu różnych, codziennych sytuacjach.

27: Co mogą nam zaoferować współczesne telefony?
Nie ma chyba żadnych wątpliwości co do tego, że w chwili obecnej telefony komórkowe zaliczają się do zdecydowanie najważniejszych urządzeń elektronicznych na świecie.

28: Akcesoria do telefonów komórkowych
Korzystanie z własnego telefonu komórkowego samo w sobie może być naprawdę bardzo wygodnym oraz praktycznym rozwiązaniem – zresztą, nie bez powodu rzeczy te cieszą się obecnie tak ogromną popularnością.

29: Na co zwrócić uwagę przy zakupie telefonu komórkowego?
Telefony stacjonarne powoli przechodzą do historii. Dziś prawie każdy ma telefon komórkowy i nie wyobraża sobie życia bez niego. Jeśli zapominamy go ze sobą zabrać lub go zgubimy, to często czujemy się nieswojo. Jeśli to się zdarzy, warto przemyśleć zakup nowego telefonu.

30: Telefon z dotykowym ekranem – czy to dobre rozwiązanie?
Dziś na telefony komórkowe z dotykowym ekranem jest moda. Smartfony najczęściej właśnie są w niego wyposażone, niektóre modele mają dodatkowo fizyczną klawiaturę QWERTY. Czy telefon z dotykowym ekranem to dobry pomysł i dla kogo? Czy umożliwia wygodne korzystanie?


Strona 3 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.