Telefonia


31: Jak wybrać telefon komórkowy, aby nie żałować?
Wybór telefonu komórkowego może był łatwy, jednak 10 lat temu. Liczba modeli była zdecydowanie mniejsza, ceny wysokie, a sprzęt miał ograniczone funkcje. Hitem była możliwość pisania smsów, tworzenia własnych dzwonków czy najprostsza gra. Teraz rynek telefonów komórkowych wygląda zupełnie inaczej.

32: Android i jego banda
Aby lepiej poznać system Android należy cofnąć się kilka lat wstecz. W Kalifornii istniała wtedy mała firma Android Inc., którą w 2005 roku wykupił internetowy gigant - Google. Wtedy od razu skupiono się na tworzeniu oprogramowania przeznaczonego na urządzenia mobilne, które miało bazować na jądrze Linuksa.

33: iPhone 3G – czy warto go mieć?!
Gdy był prezentowany szerszej publiczności, wywołał wielki entuzjazm i szybko trafił na szczyt sprzedażowych list. Czy, po wielu miesiącach jego użytkowania, sprzęt dalej należy do grupy Apple-must have?

34: Windows Phone – czyli kolejny system Microsoftu
Wszyscy doskonale znamy pecetową wersję systemu Windows, począwszy od bardzo udanego XP, po przez bubel Vistę, aż do kolejnego sukcesu siódemki przechodząc.

35: Jak słuchać muzyki, żeby nie ogłuchnąć?
„Jeszcze tylko muzyka na ten świat, na to życie” powiedział Wiesław Myśliwski w swoimi „Traktacie o łuskaniu fasoli”. I nic dziwnego, że tak bardzo jej pragnął, w końcu nic tak, jak ona kształci emocje, pomaga je wypowiedzieć, rozładowuje napięcie i stres. A czy może szkodzić? Zbyt głośna – tak.

36: Nowe technologie wyciągają rękę do niepełnosprawnych
Choć o niepełnosprawności wiele się mówi, to jednak brakuje rzeczywistych działań, które miałyby na celu poprawę sytuacji osób niepełnosprawnych. Na przeciw ich potrzebom wychodzą jednak twórcy nowych technologii, którzy opracowując swoje projekty, nie zapominają o najbardziej potrzebujących.

37: Smartfon nakręca rynek, czyli zwykły telefon do lamusa
Choć wiele osób w swoich kieszeniach nosi jeszcze zwykłe telefony, to najprawdopodobniej w przeciągu kilku lat zostaną one wyrzucone do kosza. O tym, zostaną one zastąpione smarfonami, świadczą ostatnie doniesienia wypływające z siedziby Sony Ericssona.

38: Jak wybrać telefon komórkowy?
Wybór telefonu komórkowego był łatwy w czasach, gdy...go nie było. Rynek proponował kilka modeli, które nie zachwycały wyglądem, a ich jedyną funkcją była możliwość dzwonienia, później również wysyłania smsów. Ceny również nie zachęcały, więc na to „udogodnienie” nie mógł pozwolić sobie każdy.


Strona 4 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.