Jaką obudowę na telefon wybrać?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: berszi

Czytano: 497 razy | Kategoria: Telefonia | Ilość słów: 388 | Data: 25.11.13 | 0 komentarzyPosiadanie telefonu komórkowego w dzisiejszych czasach jest absolutną koniecznością. Nie wyobrażamy już sobie praktycznie funkcjonowania bez posiadania telefonu. Nawet małe dzieci zostają przez swoich rodziców wyposażone w tego typu urządzenia, aby rodzic miał w każdej chwili i w każdym momencie swobodny kontakt ze swoim dzieckiem.


Nikt z nas, nawet pośród tych, którzy pamiętają czasy telefonów tylko stacjonarnych, nie jest w stanie wyobrazić sobie, jak mogliśmy funkcjonować bez telefonów przenośnych działających niezależnie od tego gdzie się znajdujemy i jak daleko jest przekaźnik. Telefony komórkowe stają się nie tylko częścią naszej codzienności, ale również nas samych. Z tego też powodu, coraz popularniejsze staje się personalizowanie swoich aparatów telefonicznych, poprzez odpowiednie ustawienia w urządzeniu, ale również poprzez nadawanie im bardzo specyficznego i wyrazistego wyglądu. Jeżeli chodzi o ustawienia telefonu, to mamy tutaj do dyspozycji zarówno tapety, motywy, jak i dzwonki. Identyczne pod względem produkcji urządzenia, mogą się całkowicie różnić od siebie pod względem wyglądu, nazwijmy to wewnętrznego. Tapetą mogą być bowiem zarówno obrazki zamieszczone fabrycznie w telefonie, jak i pobrane z Internetu, czy zdjęcia wykonane przez użytkownika. Podobnie jest z dzwonkami. Mogą to być fabryczne dźwięki, pobrane lub samodzielnie nagrane. Pełna dowolność. Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to mamy tutaj do dyspozycji przede wszystkim obudowy na telefon. Istnieje ich tak wielki wybór i tak szeroka gama, że aż trudno jest dokonać jednoznacznego wyboru. Obudowy są zaprojektowane przez artystów i dedykowane niemalże każdej grupie społecznej od dzieci po dorosłych. Są więc i słodkie, dziewczęce obudowy, wyrażające bunt i kontestację dla młodzieży, jak i stylowe eleganckie przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Dodatkowo obudowy na telefon można jeszcze wzbogacić różnorodnymi naklejkami na telefon i nadać im jeszcze bardziej osobistego charakteru. Wszystko to wpływa na nasz stosunek do urządzenia, ale też trochę wyraża nas samych. Warto również wziąć pod uwagę, że takie obudowy stanowią pewne zabezpieczenie naszego sprzętu przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Taką obudowę można w każdej chwili zmienić, na przykład wtedy, gdy zostanie nieco zniszczona czy podrapana i wymienić na nowszą, ładniejszą, niezniszczoną. Obudowy na telefon to pewien trend, moda. Wcześniej bowiem nie wielu użytkowników zajmowało się personalizacją telefonu, zacznijmy od tego, że początkowo, telefony nie dawały nawet możliwości personalizacji od środka, ale kto dziś o tym pamięta.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.