Czego kobieta szuka w telefonie

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Karolina

Czytano: 444 razy | Kategoria: Telefonia | Ilość słów: 312 | Data: 15.11.13 | 0 komentarzyObecne telefony potrafią dużo więcej niż by się mogło wydawać. Gdy jeszcze kilkanaście lat temu oprócz pisania smsów największą atrakcją były dzwonki polifoniczne, dziś dzięki telefonom można przeprowadzić rozmowę video, zrobić zakupy, zapłacić podatki czy przeczytać książkę.


Producenci starają się wyposażyć telefony w jak najlepsze funkcje. Czy wiedzą zatem, czego oczekuje od telefonu kobieta? Zobaczmy poniżej.

 

Kontakt z bliskimi
Jakby nie patrzeć, telefon służy do utrzymania kontaktu z bliskimi. Związane jest to nie tylko z samym dzwonieniem i wysyłaniem wiadomości tekstowych, ale również z dostępem do licznych aplikacji społecznościowych. Mowa oczywiście o Facebooku, Tweeterze czy MySpace. Mając je w telefonie można czuć się w kontakcie z całym światem (tym internetowym oczywiście).

 

Zgrabny wygląd o solidnej budowie
Większość (jeśli nie wszystkie) kobiet uwielbia wszystko to, co zgrabne i eleganckie. Tego właśnie też poszukują w telefonach. Najlepiej, by telefon dobrze trzymał się w dłoni, a przy tym był lekki. Ważne jest także, by był dość solidny. W torebce kobiety można znaleźć wszystko, i właśnie to wszystko jest zagrożeniem dla telefonu. Możliwość zarysowania i uszkodzenia jest w przypadku kobiecej torebki ogromna.

 

Dobra jakość dźwięku

Jeśli wydaję się komuś, że jedynie mężczyźni szukają dobrej jakości dźwięku w telefonie to jest to błąd. Kobiety wręcz kochają słuchać muzyki. Jeśli telefon będzie miał doskonały głośnik – będzie to oznaczała, że w torebce nie trzeba będzie nosić odtwarzacza mp3. Wygodne? Oj bardzo.

 

Długo działająca bateria
Tutaj za dużo mówić nie trzeba. Kobiety potrafią rozmawiać godzinami. Następnie godzina przerwy i znów kilka godzin rozmów z najlepszymi przyjaciółkami.

 

Wygoda w pisaniu smsów
Oprócz rozmów, każda kobieta wysyła setki wiadomości (nie licząc tych do swojego chłopaka/narzeczonego/męża). Zatem komfort w pisaniu może okazać się kluczową sprawą.

 

A Ty czego szukasz w telefonie?


Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.