Payback – doskonały sposób na nagrody

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Zakatalogowani

Czytano: 442 razy | Kategoria: Telefonia | Ilość słów: 294 | Data: 08.05.13 | 0 komentarzyNa świecie nie ma chyba osoby, która nie chciałaby otrzymywać upominków. Prezenty, nawet drobne podarki, uwielbia każdy bez względu na wiek i płeć. Okazji, by obdarować bliską osobę jest wiele – imieniny, urodziny, jubileusze.


 

Warto jednak pamiętać, że istnieją także rozwiązania alternatywne, do których zaliczyć można szeroko rozumiane programy lojalnościowe, polegające przede wszystkim na gromadzeniu punktów podczas zakupów w wybranych punktach handlowych. W praktyce oznacza to, że osoba, która zdecyduje się na udział w przedsięwzięciu otrzymuje osobisty numer oraz kartę, na której w sposób elektroniczny zapisywana jest ilość punktów.

Działanie to w rzeczy samej jest bardzo proste, wystarczy dokonywać zakupów w konkretnych placówkach handlowo-usługowych, by za każdą ilość wydanych środków otrzymać punkty w programie lojalnościowym. Doskonałym potwierdzeniem i zobrazowaniem tej właśnie alternatywy jest playback, pozwalający na gromadzenie punktów w programie partnerskim, umożliwiających otrzymanie interesujących nagród. Warto dodać, że nagrody w tym programie są całkowicie darmowe, aczkolwiek konieczne jest posiadanie określonej ilości punktów na koncie. Każdy program lojalnościowy obejmuje swoim zasięgiem określone placówki handlowo-usługowe, ponadto konieczne jest posiadanie ze sobą karty lub numeru klienta w programie lojalnościowym. Jest to warunek konieczny, pozwalający na pełne korzystanie z przedsięwzięcia, czyli gromadzenie punktów i ich wymianę na atrakcyjne nagrody. Przyznać należy, że jest to rozwiązanie jak najbardziej godne pochwały i polecenia, przynoszące wiele widocznych i wymiernych korzyści.

Zapewne wiele osób zastanawiało się, dlaczego w niektórych reklamach telefonów komórkowych niektóre telefony określane są jako telefon z qwerty. Otóż telefony te posiadają po prostu klawiaturę taką jak w komputerach czy też laptopach. Producenci nowoczesnych telefonów pragną jak najbardziej przybliżyć współczesne telefony do komputerów. Dlatego tez wprowadzane są różnego rodzaju udogodnienia.
Podpis

Dorota Chojnacka


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.