VOD, czyli oglądanie na żądanie

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Zakatalogowani

Czytano: 449 razy | Kategoria: Telefonia | Ilość słów: 324 | Data: 08.05.13 | 0 komentarzyZdarza się, że olejny odcinek ulubionego serialu lub programu telewizyjnego został przez daną osobę pominięty, często z powodów niezależnych od widza.


W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak przeczytać recenzję programu, zapytać o szczegóły znajomych, którzy także oglądają konkretną propozycję lub skorzystać z możliwości obejrzenia programu za pomocą Internetu. W tym momencie na myśl przychodzą portale internetowe, w których można oglądać filmy tudzież programy telewizyjne. Należy jednak pamiętać, że w przeważającej większości są to witryny płatne, co w praktyce oznacza, że potencjalny użytkownik musi uregulować określoną opłatę i przede wszystkim zarejestrować się w portalu, by móc swobodnie korzystać z jego zasobów. Wiele osób korzysta z tej alternatywy, są jednak i takie, które decydują się na rozwiązania bardziej optymalne pod względem ekonomicznym, czyli propozycje całkowicie darmowe.

W tym przypadku warto zwrócić uwagę na VOD, określane także mianem video na życzenie. Ogólnie rzecz ujmując jest to zbiór filmów, seriali i programów telewizyjnych, które można obejrzeć po czasie ich emisji na szklanym ekranie. Z całą pewnością rozwiązanie to zostało stworzone przede wszystkim o osobach, które z różnych powodów nie mogły obejrzeć konkretnego programu w czasie jego faktycznej emisji. Warto podkreślić, że przeważająca większość portali zawierających przedmiotowe treści to witryny całkowicie darmowe, często nie jest wymagana nawet rejestracja i logowanie.

W porównaniu z alternatywą płatną jest to rozwiązanie jak najbardziej optymalne i korzystne, a co ważniejsze, aby skorzystać z tej propozycji wystarczy komputer z dostępem do Internetu oraz odrobina wolnego czasu. W przypadku zagubienia informacji na temat posiadanych kodów, najlepiej z pytaniem jak odzyskać kod puk udać się do salonu operatora komórkowego. Oczywiście użytkownicy mogą to także załatwić telefonicznie poprzez biuro obsługi klienta. W biurze obsługi klienta konsultanci podpowiedzą jak odzyskać kod puk.
Podpis

Dorota Chojnacka


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.