Wynalazki


1: Telewizory 4K – innowacja w oglądaniu
Pierwszy miesiąc wakacji był okresem wielkich promocji telewizorów, które w ekspresowym tempie, głównie dzięki trwającym Mistrzostwom Świata w Brazylii, znajdowały nabywców. Nowy sprzęt, nowa jakość, nowa technologia. A nowa technologia nosi teraz imię ,,4K''

2: Sterylne i czyste narzędzia w salonach i szpitalach?
Człowiek nieustannie się rozwija, zarówno umysłowo jak i kulturowo. Za czasów średniowiecza nie zwracaliśmy zbytniej uwagi na otaczające nas bakterie i brud. W konsekwencji człowiek chorował, nie zdając sobie często sprawy z powodów swojego stanu.

3: Czy gadżety mogą polepszyć nasze życie?
Obecnie gadżety otaczają nas praktycznie z każdej strony. Każdy z nas chce mieć bajerancki telefon, tablet, nowoczesny telewizor itp. Jednak takie gadżety to nie wszystko co możemy mieć. Praktycznie w każdej dziedzinie życia da się znaleźć podobne przykłady. Jednak czy jest to nam faktycznie potrzebne?

4: Wymieniamy stary telewizor na nowy
Kiedy nosimy się z zakupem nowego telewizora, to warto jest sprawdzić, co oferuje nam nowoczesna technologia w tym zakresie. Możemy być bowiem bardzo pozytywnie zaskoczeni zmianami, które w ostatnim czasie wystąpiły w zakresie produkcji telewizorów.

5: Zastanów się nad wymianą drukarki
Wiele wspaniałej jakości produktów możemy obecnie zakupić w niskich cenach. Niejedna markowej jakości drukarka czeka na nas na sklepowych wyprzedażach.

6: Nowoczesne telewizory
Technologia rozwija się tak szybko, że mało kto wie jaką teraz mamy modę na urządzenia rtv i agd, ale cóż, przecież takie jest życie. Inaczej wygląda sprawa jeżeli chodzi o sprawy rozwojowe wielkich korporacji, przecież w takich firmach znacznie szybciej podejmuje się decyzje na temat zakupu nowego telewizora.

7: Wynalazki XX i XXI wieku
Układy scalone to jedno z większych osiągnięć XX wieku, które zapoczątkowało nową erę technologiczną i wyznaczyło nowy kurs rozwoju ludzkości.

8: Sztuczna inteligencja to nie tylko informatyka
Aby stworzyć system oparty na sztucznej inteligencji, trzeba do tego zaangażowania specjalistów z różnych dziedzin – nie tylko informatyków, jak niektórym mogło by się wydawać.

9: Odmiany oświetlenia – blask gazowych latarni
Ze względu na sposób pozyskiwania źródeł światła, oświetlenie nam dostępne dzielimy na gazowe, naturalne, sztuczne oraz uliczne. Warto uściślić, że naturalną ,,jasność” dają nam promienie słoneczne, a także wszelkie źródła ognia – pożary, erupcje wulkanów czy też bioluminescencje.

10: Zakupy przez Internet - geneza
Kupowanie przez Internet, to duża wygoda oraz oszczędność czasu. Jednak czy zastanawiałeś się kiedyś jak doszło do tego, że obecnie handel przez Internet jest rozwinięty w tak dużym stopniu (według IAB w 2010 roku 74% Internautów korzystało z handlu elektronicznego)?


Strona 1 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.