Wynalazki


11: Laser i jego zastosowanie
Technologia rozwija się w szalonym tempie. Naukowcy wymyślają nowe wynalazki poprawiające jakość życia. Czasem nie trzeba silić się na nowości, ale wykorzystać to, co już zostało opracowane. Tak jest w przypadku lasera, który znalazł zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach życia.

12: Recenzja Apple iPad WiFi+3G 64 KB
Wielka frajda użytkowania – tak najkrócej można określić wrażenia, po kilku tygodniach korzystania z tego urządzenia. Jest to bowiem wynalazek służący, głównie, rozrywce.

13: Włoska gadżetomania
„Włoska choroba” to właśnie gadżeciarstwo. Mieszkańcy Półwyspu Apenińskiego wprost kochają otaczać się elektronicznymi lub mechanicznymi cudeńkami techniki.

14: MultiMultiMultiMedialność iSprzętów
Współczesne gadżety elektroniczne to takie nasze osobiste – małe centrum zarządzania. Uzbrojeni w odpowiedni sprzęt i fachowo dobrane do niego oprogramowanie, możemy zacząć organizować własną firmę, a wszystkie potrzebne dane będziemy mieć zawsze pod ręką.

15: Przydatne gadżety z przedrostkiem „i”
Mowa, oczywiście, o całej puli ubogaceń, nabywanych dla naszych odtwarzaczy muzyki, telefonów komórkowych, aparatów foto&video, zamkniętych w zmyślnych iPudełkach.

16: Nowy ekran dotykowy
W najnowszym iPhonie 4s zainstalowano trzy i pół calowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny o rozdzielczości 960x640 pikseli. Co nam daje to prawie dziewięciocentymetrowe cudo? Dużo, dużo możliwości!


Strona 2 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.