Turystyka


Podkategorie w tej kategorii:
1: Zimowe kierunki wyjazdów Polaków
Ferie zimowe to przede wszystkim góry i tam wyjeżdża zdecydowana większość osób, które w ciągu ostatnich lat decydowały się spędzić okres ferii zimowych poza domem. Nie jest to jednak jedyny kierunek, w którym się wybieramy.

2: Pomysły na prezent świąteczny dla turysty
Turystyka i podróże to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych pasji jakim tylko może oddawać się każdy z nas. Oczywiście większość ludzi zainteresowanych danym tematem lubi otaczać się najróżniejszymi rzeczami które są z nim związane.

3: Zamieszkaj we Wrocławiu
Osoby zainteresowane przeniesieniem się do jakiegokolwiek większego miasta i ułożeniem sobie tam życia bez wątpienia mają aktualnie bardzo szeroki wybór. Na terenie całej Polski można wskazać całkiem sporo takich właśnie miast które mogą nam zaoferować naprawdę wysoki poziom życia i przede wszystkim mnóstwo możliwości.

4: Ruch to zdrowie!
Lekarze oraz media od dawna zachęcają nas do spędzania wolnego czasu w aktywny sposób. Czy warto skorzystać z porad tych, którzy twierdzą, iż aktywność fizyczna może okazać się najlepszym sposobem na długie i szczęśliwe życie? Dlaczego warto systematycznie ćwiczyć?

5: Wypad na wakacje pod namiot – o czym pamiętać?
Jeżeli znudziły Ci się hostele i hotele lub jeżeli po prostu chcesz spędzić więcej czasu w otoczeniu ‎przyrody, całkiem możliwe, że wypad na wakacje pod namiot jest dokładnie tym, czego ‎poszukujesz. Jak przygotować się do niego?

6: Autem przez Europę
Czas planowania wakacyjnych wojaży zbliża się wielkimi krokami. Poszukując wymarzonego miejsca podróży trzeba też zastanowić się nad wyborem środka transportu. Opcji jest wiele, jednak dwie zdecydowanie najpopularniejsze to samolot lub własne auto.

7: Jak przymierzać buty trekkingowe z membraną GORE-TEX
Membrana to materiał, który zapewnia wodoodporność butom i innym elementom garderoby, w których została wykorzystana, tym samym zachowując ich oddychalność. Zastosowanie membrany to pewien kompromis pomiędzy wodoodpronością a oddychalnością.

8: Polak w podróży
Raport najpopularniejszych kierunków wakacyjnych minionego roku wg empiktravel.pl. Multiproduktowy serwis turystyczny empiktravel.pl prezentuje dane dotyczące wakacyjnych wyborów swoich klientów w roku 2013 oraz prognozuje wakacyjne hity sezonu 2014.

9: Dlaczego warto podróżować zimą
Dla wielu osób podróże zimą wydają się być co najmniej dziwnym pomysłem. Są jednak osoby, które wykorzystują zalety tego okresu i planują wtedy kilka krótkich lub jedną dłuższą podróż. Dlaczego okres zimowy jest taki dogodny? Zapoznajcie się z najważniejszymi zaletami.

10: Buty trekkingowe w góry i na wędrówki
Piesze wędrówki, długie spacery po lesie, górskie wspinaczki, kilkugodzinne wyprawy po miejskich zakątkach dużych miast – wszystko to może sprawić, że nasze bardzo szybko nogi odmówią posłuszeństwa. Bardzo dużo bowiem zależy od butów, które włożymy na tego typu okazje.


Strona 1 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.